Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MIDAS: REZYGNACJA CZŁONKA RADY NADZORCZEJ (foto)Drukuj

Midas
Jerzy Żurek, 16 lipca 2014 roku, złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka Rady Nadzorczej spółki Midas. Jak poinformował zarząd, rezygnacja została złożona bez podania przyczyny.


Jerzy Żurek jest absolwentem Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni z tytułem magistra inżyniera radioelektroniki​. W 2005 r. uzyskał stopień doktora inż. elektroniki i telekomunikacji (spec. radiokomunikacja​ cyfrowa) na Politechnice Gdańskiej.

Na początku swojej kariery związany był z Wyższą Szkołą Morską w Gdyni (obecnie Akademia Morska). Najpierw jako asystent (1991), potem od 2005 r. adiunkt na Wydziale Elektrycznym Katedry Telekomunikacji.​ Od 2005 r. jest adiunktem w Państwowym Instytucie Badawczym Instytut Łączności w Warszawie (w latach 2004-2005 asystent). W latach 1998-2008 był wiceprezesem zarządu NORCOM Sp. z o.o. a od 2008 r. jest prezesem zarządu SUNNET Sp. z o.o.


Jerzy Żurek


Foto: sunnet.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający