Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"NIE RZĄDEM POLSKA STOI" OD SIERPNIA W POLSAT NEWS+Drukuj

Polsat News+
Na początku sierpnia w ramówce Polsat News+ zadebiutuje nowy program - "Nie rządem Polska stoi". Audycja skupi się na samorządzie, do studia zapraszani będą samorządowcy z całego kraju. W dalszym okresie planowane są także rozmowy z prezydentami dużych miast - wynika z informacji, do których dotarł serwis cyfrowypolsatnews.pl.

Gospodarzem programu będzie Sławomir Stalmach z dziennika "Rzeczpospolita". "Nie rządem Polska stoi" nadawany będzie raz w tygodniu, w poniedziałki po godzinie 14. Stacja planuje emisję premierowego wydania 4 sierpnia.

Polsat News+ to kanał publicystyczno-informacyjny. Na antenie stacji widzowie znaleźć mogą pogłębioną debatę o polityce, biznesie i światowej ekonomii, autorskie programy kulturalne, społeczne i o tematyce międzynarodowej. Szefem kanału jest Henryk Sobierajski, szefem anteny Beata Grabarczyk. Polsat News+ ruszył 9 czerwca br. zastępując Polsat Biznes.
#1 | Prokop dnia 18.07.14 09:14
Hmm ciekawy pomysł Polsatu News+. Ewentualnie w regionalnych telewizjach samorządowcy się pojawiają, natomiast w ogólnopolskich stacjach rzadko. Obserwując poczynania tej nowej stacji coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu, że watro było ją uruchomić.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający