Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

KATARZYNA DOWBOR POPROWADZI KONCERT NA POLSAT SOPOT FESTIWAL 2014 (foto)Drukuj

Polsat Sopot Festival 2014
To jedna z największych niespodzianek tegorocznej pierwszej edycji Polsat Sopot Festival. Na scenie Opery Leśnej pojawi się telewizyjna ikona lat 90 -tych Katarzyna Dowbor, która będzie jedną z współprowadzących koncertu "Słodkie lata 90-te". Koncert poprowadzą wspólnie dwa pokolenia gwiazd, bo prócz Katarzyny Dowbor zobaczymy Krzysztofa Ibisza, Maję Bohosiewicz i Macieja Dowbora.

Jak przyznaje Katarzyna Dowbor będzie to ich debiut telewizyjny: "Wspólny telewizyjny występ z Maćkiem będzie naszym pierwszym tego typu doświadczeniem" - przyznaje Katarzyna Dowbor. "Maciek w swoich dotychczasowych licznych występach podczas festiwali czy w programach rozrywkowych pokazał, że ma bardzo duży talent estradowy. Będzie to dla mnie spory stres i spore wyzwanie by mu dorównać i pozostawić pozytywne wrażenie. Nie mogę jednak zdradzić szczegółów, to jak poprowadzimy ten koncert będzie dla widzów spora niespodzianką". - dodaje Katarzyna Dowbor.


Katarzyna Dowbor


Jak się okazuje Polsat Sopot Festiwal będzie dla Katarzyny Dowbor doskonałą okazją do spotkania i wspólnych wspomnień z inną telewizyjną ikoną lat 90-tych Krzysztofem Ibiszem. "Powspominamy sobie lata 90-te, Krzysztof jest wciąż uroczy i prawie się nie zmienił, a ja owszem, ale na pewno będzie to bardzo miłe spotkanie" - dodaje.

Katarzyna Dowbor pracowała przy sopockich festiwalach 4 krotnie. Jak wspomina doświadczenie miała bardzo różne: "Byłam raz wydawcą i otrzymałam nadzór nad 5 wozami transmisyjnymi, które realizowały wydarzenia na scenie. Osobiście mianował mnie Jerzy Gruza. Było to bardzo ciekawe doświadczenie, nie mniej barwne jak prowadzenie festiwalowych koncertów. Kiedy wiozłam raz materiał i przekroczyłam prędkość zostawałam nawet aresztowana przez milicję. Skończyło się na awanturze, po której milicjanci mnie puścili gdyż wiozłam materiał na emisję" - wspomina Katarzyna Dowbor.

Sopot Polsat Festival odbędzie się w dniach 22-23 sierpnia w Operze Leśnej.


Foto: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający