Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KATARZYNA DOWBOR POPROWADZI KONCERT NA POLSAT SOPOT FESTIWAL 2014 (foto)Drukuj

Polsat Sopot Festival 2014
To jedna z największych niespodzianek tegorocznej pierwszej edycji Polsat Sopot Festival. Na scenie Opery Leśnej pojawi się telewizyjna ikona lat 90 -tych Katarzyna Dowbor, która będzie jedną z współprowadzących koncertu "Słodkie lata 90-te". Koncert poprowadzą wspólnie dwa pokolenia gwiazd, bo prócz Katarzyny Dowbor zobaczymy Krzysztofa Ibisza, Maję Bohosiewicz i Macieja Dowbora.

Jak przyznaje Katarzyna Dowbor będzie to ich debiut telewizyjny: "Wspólny telewizyjny występ z Maćkiem będzie naszym pierwszym tego typu doświadczeniem" - przyznaje Katarzyna Dowbor. "Maciek w swoich dotychczasowych licznych występach podczas festiwali czy w programach rozrywkowych pokazał, że ma bardzo duży talent estradowy. Będzie to dla mnie spory stres i spore wyzwanie by mu dorównać i pozostawić pozytywne wrażenie. Nie mogę jednak zdradzić szczegółów, to jak poprowadzimy ten koncert będzie dla widzów spora niespodzianką". - dodaje Katarzyna Dowbor.


Katarzyna Dowbor


Jak się okazuje Polsat Sopot Festiwal będzie dla Katarzyny Dowbor doskonałą okazją do spotkania i wspólnych wspomnień z inną telewizyjną ikoną lat 90-tych Krzysztofem Ibiszem. "Powspominamy sobie lata 90-te, Krzysztof jest wciąż uroczy i prawie się nie zmienił, a ja owszem, ale na pewno będzie to bardzo miłe spotkanie" - dodaje.

Katarzyna Dowbor pracowała przy sopockich festiwalach 4 krotnie. Jak wspomina doświadczenie miała bardzo różne: "Byłam raz wydawcą i otrzymałam nadzór nad 5 wozami transmisyjnymi, które realizowały wydarzenia na scenie. Osobiście mianował mnie Jerzy Gruza. Było to bardzo ciekawe doświadczenie, nie mniej barwne jak prowadzenie festiwalowych koncertów. Kiedy wiozłam raz materiał i przekroczyłam prędkość zostawałam nawet aresztowana przez milicję. Skończyło się na awanturze, po której milicjanci mnie puścili gdyż wiozłam materiał na emisję" - wspomina Katarzyna Dowbor.

Sopot Polsat Festival odbędzie się w dniach 22-23 sierpnia w Operze Leśnej.


Foto: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający