Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

BURSZTYNOWY SŁOWIK DLA GAROU I STANISŁAWA SOYKI (wideo)Drukuj

Polsat Sopot Festival 2014
Za nami pierwszy dzień Polsat Sopot Festival 2014. Tego wieczoru widzowie Telewizji Polsat oraz publiczność w sopockiej Operze Leśnej uczestniczyli w muzycznej uczcie - koncertach Garou oraz "Słodkie lata '90". Na sopockiej scenie zobaczyliśmy najważniejszych muzyków tamtego okresu. Bursztynowy Słowik dla kanadyjskiego artysty Garou, genialnego Stanisława Soyki oraz statuetki RMF dla 3 wykonawców: Roberta Gawlińskiego z zespołem Wilki, Andrzeja Piasecznego i Kasi Kowalskiej.


Garou - "Gitan"


Stanisław Soyka - "Życie to krótki sen"


A już dziś, w drugim dniu festiwalu na scenie Opery Leśnej wraz z publicznością i widzami swój jubileusz 25-lecia będą obchodzić Elektryczne Gitary – jeden z najpopularniejszych zespołów lat 90. Kolejnym wydarzeniem będzie koncert "Muzodajnia Gwiazd". Wystąpią w nim artyści, których przeboje były najchętniej kupowanymi utworami w serwisie Muzodajnia.pl. W tym roku wśród nich znaleźli się m.in. Lemon, Ewelina Lisowska, Ewa Farna, Mrozu, Sylwia Grzeszczak, Bracia, Grzegorz Hyży oraz Honorata "Honey" Skarbek, która otrzyma Złotą Płytę za wysoką sprzedaż swojego ostatniego albumu "Million". W koncercie pojawią się również zagraniczne gwiazdy muzyki tanecznej: Mario Bischin, Remady i Oceana, oraz niemiecki zespół Elaiza, który wystąpił podczas tegorocznego finału Eurowizji. Sobotni wieczór zakończy się powrotem do lat 90-tych. Swój jubileusz 20 lat na scenie będzie świętowała Justyna Steczkowska.

Zapowiedź drugiego dnia Polsat Sopot Festiwal 2014
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający