Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TOYA WŁĄCZY KANAŁY POLSAT VOLLEYBALLDrukuj

Kanały Polsat Volleyball (HD)
Abonenci Telewizji Cyfrowej TOYA będą mieli możliwość obejrzenia transmisji z Mistrzostw Świata 2014 w siatkówce, które odbędą się w dniach 30 sierpnia - 21 września w Polsce. Koszt dostępu do wszystkich meczów turnieju to 99,90 zł. Zamówienia można składać od dziś (25 sierpnia).


W sieci TOYA transmisje ze 103 meczów zostaną udostępnione w ramach specjalnego płatnego Pakietu Premium: "Siatkówka - Mistrzostwa Świata 2014". W tym celu uruchomionych będzie pięć dedykowanych kanałów:
* Polsat Volleyball HD – nr kanału 470 – najważniejsze mecze, w tym wszystkie mecze Polaków.
* Polsat Volleyball 1 (wersja SD) – nr kanału 471 – najważniejsze mecze, w tym wszystkie mecze Polaków.
* Polsat Volleyball 2 (wersja SD) – nr kanału 472 – mecze drugiego wyboru.
* Polsat Volleyball 3 (wersja SD) – nr kanału 473 – mecze trzeciego wyboru.
* Polsat Volleyball 4 (wersja SD) – nr kanału 474 – mecze czwartego wyboru.

Z oferty mogą korzystać wszyscy posiadacze odbiorników cyfrowych TOYA. By złożyć zamówienie (od 25 sierpnia 2014), wystarczy zadzwonić na infolinię (42 6333 888) lub złożyć zamówienie przez elektroniczne Biuro Obsługi Abonenta (eboa.toya.net.pl). Nowością dla posiadaczy odbiorników 3G, jest możliwość zamówienia usługi przez pilota. Osobiście, pakiet wykupić można w stacjonarnych Biurach Obsługi Abonenta.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający