Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT VOLLEYBALL 1 Z REKLAMAMI PODCZAS MŚ W SIATKÓWCEDrukuj

Kanały Polsat Volleyball (HD)
Kanał Polsat Volleyball 1 dołączy do oferty reklamowej Polsat Media na czas trwania FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014, rozgrywanych w dniach 30 sierpnia - 21 września 2014 roku.Polsat Volleyball 1/HD to specjalny kanał dedykowany siatkarskim FIVB Mistrzostwom Świata w piłce siatkowej mężczyzn, w którym będą transmitowane na żywo wszystkie mecze z udziałem reprezentacji Polski, a także inne najważniejsze spotkania Mistrzostw. Kanał będzie dostępny dla wszystkich abonentów telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu oraz w wybranych sieciach kablowych, które zdecydują się włączyć kanał do swojej oferty.

Biuro reklamy Polsat Media udostępni reklamodawcom nowy kanał zgodnie z warunkami polityki sprzedaży kanałów tematycznych, tzn. będzie on integralną częścią pakietu tematycznego, a także będzie dostępny w modelu zakupu indywidualnego. Liczba reklam w kanale będzie ograniczona.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający