Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NC+ WŁĄCZY KANAŁY POLSAT VOLLEYBALLDrukuj

Kanały Polsat Volleyball (HD)
Platforma nc+ poinformowała, że umożliwi swoim abonentom dostęp do transmisji z Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn. Kanały Polsat Volleyball udostępnione zostaną abonentom jako dodatkowa opcja "a la carte" w cenie 81 złotych, równej kosztowi nabycia przez nc+ praw od Grupy Polsat, bez żadnej dodatkowej marży.

Abonenci nc+ zainteresowani rozgrywkami otrzymają możliwość odbioru czterech stacji Polsat Volleyball, w tym jednej w jakości HD, w których transmitowane będą wszystkie 103 mecze siatkarskiego Mundialu, także te z udziałem reprezentacji Polski.

Usługę można zamówić na stronie ncplus.pl, w Internetowym Centrum Abonenta oraz pod numerami 801044944 lub 223104747. Abonenci nc+, którzy zdecydują się na jej wykupienie, nabędą uprawnienia do odbioru kanałów na czas trwania turnieju, co nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi zobowiązaniami.

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn zaczynają się w sobotę 30 sierpnia. W spotkaniu inaugurującym turniej Polacy zagrają na Stadionie Narodowym w Warszawie z Serbią. Finał zaplanowany jest na 21 września w Katowicach.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający