Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT FILM 2 NIE RUSZY ZGODNIE Z PLANEMDrukuj

Polsat Film (HD)
Telewizja Polsat przesuwa start swojej drugiej stacji filmowej - Polsat Film 2. Jak zapowiedział Maciej Stec, członek zarządu Telewizji Polsat, nadawca rozważa start kanału w ciągu następnych dwóch kwartałów. Jak dodał obecnie trwają prace nad koncepcją filmowej stacji.

Polsat koncesją satelitarną dla Polsat Film 2 otrzymał w marcu, zaś miesiąc wcześniej Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu, informował, że Polsat Film 2 ruszy pod koniec II kwartału br. albo w III kwartale. Dziś wiadomo jednak, że tak się nie stanie, a kanał może wystartować dopiero w IV kwartale tego roku albo w I kwartale 2015 roku.

"Mamy już część treści do kanału Polsat Film 2, ale chcemy jeszcze uzupełnić jego ofertę" - mówi Maciej Stec.

Przypomnijmy, że w tym roku Polsat uruchomił muzyczny kanał Disco Polo Music, doszło do zmiany Polsat Biznes w Polsat News+, jednak po sporze z nc+, Telewizja Polsat zmuszona była do zmiany nazwy na Polsat News 2. W planach nadawcy jest też kanał Muzo.tv, który rozpocząć nadawanie ma 26 września br.


Informuje: Wirtualnemedia.pl/cyfrowypolsatnews.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający