Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT VOLLEYBALL 1 PIĄTYM NAJCHĘTNIEJ OGLĄDANYM KANAŁEM W ZESZŁYM TYG.Drukuj

Kanały Polsat Volleyball (HD)
Polsat Volleyball 1 w ostatnim tygodniu był piątą najchętniej oglądaną stacją w rankingu, plasując się tuż za wielką czwórką: Telewizją Polsat, TVN oraz kanałami TVP1 i TVP2. Kanał uzyskał 4,6% SHR w grupie komercyjnej, a finał Polska – Brazylia oglądało na jego antenie niemal 3 mln 800 tys. widzów.

Świetne wyniki Polsat Volleyball 1 zanotował pokazując mecze ostatniej fazy grupowej Polaków: z Brazylią – 1mln 600 tys. widzów i 14,12% SHR w grupie 16-49, a następnie z Rosją które oglądało 1 mln 800 tys. widzów, co dało 14,74% SHR. Sobotni półfinał mistrzostw z Niemcami przyciągnął przed telewizory 2 mln widzów co przełożyło się na udział w grupie komercyjnej na poziomie 16,6% SHR. Finał z Brazylią, który na Polsat Volleyball 1 oglądało średnio niemal 3 mln 800 tys. widzów, dał kanałowi aż 26% SHR w grupie 16-49.


Warto dodać, iż kanały Polsat Volleyball zakończyły już nadawanie. Tym samym zostały usunięte z listy Cyfrowego Polsatu. Operator zmienił ID stacji na transponderach odpowiednio na: TEST HD, TEST 1, TEST 2, TEST 3, TEST 4. Serwisy nie nadają programu (czarny ekran). Można je wyszukać ręcznie (parametry dostępne tutaj).

Dane: Nielsen Audience Measurement za polsatsport.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający