Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

FUNDACJA POLSAT WYRÓŻNIONADrukuj

Fundacja Polsat
Podczas Gali Finałowej konkursu Lodołamacze 2014 specjalne wyróżnienie Superlodołamacza otrzymała Fundacja Polsat za całokształt swojej osiemnastoletniej działalności. Nagrodę odebrała Prezes Zarządu Fundacji Krystyna Aldridge-Holc. Konkurs odbył się na Zamku Królewskim w Warszawie.


Ideą konkursu Lodołamacze jest wyłonienie i nagradzanie osób prywatnych i pracodawców wybitnie angażujących się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia społecznego i zawodowego. Honorowy patronat nad konkursem objęła małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Anna Komorowska.

"Bardzo cieszymy się z tego, że Kapituła Konkursu doceniła naszą codzienną pracę. Nagroda przyznana przez Kapitułę reprezentowaną przez środowisko społecznie zaangażowane, potwierdza sens naszej pracy i daje siłę do dalszego działania."– skomentowała przyznanie nagrody Krystyna Aldridge-Holc, Prezes Zarządu Fundacji Polsat.

Lodołamacze to ludzie, firmy, instytucje, które angażują się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych. Tworząc coraz lepsze warunki pracy i prowadząc dojrzałą politykę personalną stają się symbolem etyki w biznesie i otwarcia na potrzeby osób niepełnosprawnych. Jednocześnie pokazują, że człowiek niepełnosprawny może być doskonałym pracownikiem zaangażowanym w budowanie sukcesu firmy. Fundacja Polsat, jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, od osiemnastu lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców. Do dziś Fundacja objęła swoją pomocą 23 991 małych pacjentów i wsparła finansowo 1167 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd 198 807 065,44 złotych. Fundusze na prowadzenie działalności pochodzą z ogólnopolskich kampanii, darowizn, dotacji wielu firm i osób prywatnych.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający