Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DEKODERY DVB-T CYFROWEGO POLSATU Z NOWYM OPROGRAMOWANIEMDrukuj

TV Mobilna
Cyfrowy Polsat udostępnił nową wersję oprogramowania dla dekoderów DVB-T: T-HD 1000, T-HD 200 i T-HD 210. Soft oznaczony został numerem 1.48.1.0. Nowa wersja oprogramowania wprowadziła m.in. funkcję "Tryb oszczędzania energii" w podmenu "Język, wygląd i obsługa" oraz dodała nową opcję dla funkcji "Eco Auto wyłączenie".

Aby zaktualizować soft dekodera DVB-T Cyfrowego Polsatu należy pobrać nowe oprogramowanie ze strony www (cyfrowypolsat.pl/CMS/media/img/v4/imgRD/obrazki/rozne/CPT14810035.zip), a następnie zainstalować je na dekoderze DVB-T zgodnie z instrukcją dostępną również na stronie www (cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/dekoder-do-odbioru-ntc.cp), zakładka "Dekodery".


Informuje: naziemna.info
#1 | mikun8 dnia 25.11.14 12:45
Polsat na siłę uszczęśliwia posiadaczy dekoderów głupimi softami --- to czy dekoder bedzie pracował 1 godzinę czy miesiąc bez wyłaczania to mój problem nie potrzeba mi żeby Polsat dbał o mój rachunek za energię elektryczną .
Niech lepiej wprowadzą przydatne funkcje a nie badziew nikomu nie potrzebny ale informatyków z CP na nic wiecej nie stać .....siemka
#2 | polsatowiec dnia 17.08.15 19:04
Ale ale już nie ma tego softu jako oficjalny. Polsat mówi że oficjalny jest 1.38.1 - DLACZEGO? Dlaczego został usunięty ze stron oficjalnych CP? Coś z nim nie tak czy jak?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający