Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT: SPECJALNY ODCINEK "NASZEGO NOWEGO DOMU" W MIKOŁAJKIDrukuj

Nasz nowy dom
Pełen rekordów oglądalności był 3. sezon "Naszego nowego domu". Średnia oglądalność 13 odcinków wyniosła 2,1 mln widzów. 6 grudnia w Mikołajki o 17:55 Polsat pokaże odcinek specjalny programu. Katarzyna Dowbor, wraz z Martyną Kupczyk i Arturem Witkowskim odwiedzą sześć rodzin by sprawdzić co zmieniło się w ich życiu i jak im się mieszka w nowych domach.

Przez trzy sezony ekipa Katarzyny Dowbor wyremontowała ponad trzydzieści domów i mieszkań. 6 grudnia w Mikołajki powrócą ze specjalną, świąteczną misją. Katarzyna Dowbor, architekt Martyna Kupczyk i kierownik ekipy budowlanej Artur Witkowski odwiedzą rodziny, których historie szczególnie zapadły im w pamięć. Przedświąteczne spotkania będą okazją do sprawdzenia, jak im się mieszka w nowych domach, co się zmieniło w życiu bohaterów od czasu remontu i jak zamierzają spędzić święta Bożego Narodzenia. Oczywiście nie zabraknie świętego Mikołaja, który spełni marzenia nie tylko najmłodszych bohaterów. W przedświątecznym odcinku spotkamy się z sześcioma rodzinami.

Zakończony 13 – odcinkowy 3. sezon "Naszego nowego domu" był rekordowy i najlepszy pod każdym względem. Średnia oglądalność wyniosła ponad 2,1 mln widzów. Program kilkukrotnie bił rekordy oglądalności, 7 odcinków oglądało ponad 2 mln widzów, ale największą zebrał odcinek wyemitowany 9 listopada, kiedy program obejrzało średnio niemal 2,8 mln widzów. Rekordowe w tym sezonie były również udziały. W trakcie emisji programu (niedziela 17.45) Polsat był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych, notując średnią za sezon na poziomie 15,7% SHR w grupie 4+ i 18,5% SHR w grupie komercyjnej. Jesienna edycja "Naszego nowego domu" zdecydowanie poprawiła wyniki zarówno wobec pierwszego, jak i drugiego sezonu.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający