Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

IV EDYCJA "NASZEGO NOWEGO DOMU" WIOSNĄ W POLSACIE (foto)Drukuj

Nasz nowy dom
Telewizja Polsat podjęła decyzję o realizacji czwartego sezonu programu "Nasz nowy dom". Zadebiutuje on na antenie słonecznej stacji wiosną 2015 roku.Katarzyna Dowbor

Informacja podana została na profilu "Naszego nowego domu" na Facebooku. Przypomnijmy, że trzecia seria formatu zanotowała rekordową oglądalność. Średnia widownia wyniosła ponad 2,1 mln widzów. W trakcie emisji programu (niedziela 17:45) Polsat był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych, notując średnią za sezon na poziomie 15,7% SHR w grupie 4+ i 18,5% SHR w grupie komercyjnej.

"Nasz nowy dom" to program, w którym widzowie mogą zobaczyć jak w ciągu pięciu dni można gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. W każdym odcinku pod czujnym okiem kamer, specjaliści - architekt i ekipa budowlana stoczą wyścig z czasem i trudnościami. "Nasz nowy dom" powstaje na podstawie formatu pt. "Radna akcija", a produkuje go na zlecenie Telewizji Polsat firma Constantin Entertaiment. Gospodynią programu jest Katarzyna Dowbor.


Foto: Polsat/Dane: Nielsen Audience Measurement
#1 | AR HD dnia 11.12.14 10:49
Bardzo dobra informacja. Brawo
#2 | Prokop dnia 15.12.14 15:50
Program robi dużo dobrego i ma bardzo pozytywny przekaz. Nie oglądam regularnie, ale jak już trafię z przyjemnością śledzę losy remontów. Fajnie, że Polsat zrobi kolejną edycję.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający