Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

POLSAT FILM HD, DISCO POLO MUSIC I MUZO.TV W OFERCIE SIECI TELPOLDrukuj

Polsat Film (HD)
TELPOL, operator analogowej telewizji kablowej, Internetu, telefonii i telewizji cyfrowej oraz usług interaktywnych, działający na terenie Chorzowa, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Katowic i Świętochłowic, w ostatnim czasie poszerzył swoją ofertę o nowe kanały. Wśród nich są 3 stacje z portfolio Grupy Polsat.

* Polsat Film HD - stacja filmowa Polsatu, oferująca te same pozycje programowe, co Polsat Film, ale w jakości HD. Numer kanału na liście: 358.

* Disco Polo Music - kanał o tematyce muzycznej Grupy Polsat, stawiający na muzykę disco polo oraz dance, zameldował się na pozycji. 724.

* Muzo.TV - najnowsze "dziecko" Polsatu. Stacja nadaje muzykę z szeroko rozumianego nurtu rocka oraz ambitnego popu. Operator umieścił kanał na pozycji 711.

Polsat Film HD oraz Muzo.TV zasiliły pakiet Podstawowy HD, natomiast Disco Polo Music znalazł się w pakiecie dodatkowym - "Więcej muzyki".
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający