Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

GWIAZDY BĘDĄ SKAKAĆ DO WODY W NOWYM SHOW POLSATUDrukuj

Celebrity Splash!
Telewizja Polsat na wiosnę szykuje nowy program rozrywkowy. W "Celebrity Splash" gwiazdy rywalizować będą w skokach do wody. Wśród oceniających wyczyny uczestników będzie m.in. Otylia Jędrzejczak, mistrzyni olimpijska w pływaniu.

Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl powiedziała, że nowy format będzie połączeniem sportu i rozrywki. W "Celebrity Splash" wystąpi 24 uczestników (12 kobiet i 12 mężczyzn), którzy zostaną podzieleni na sześć drużyn. Każda z nich pojawi w jednym z czterech odcinków eliminacyjnych. Gwiazdy rywalizować będą wykonując skoki z trampoliny i prezentując salta oraz inne akrobacje. Najlepsza dwójka uczestników z każdego odcinka przejdzie do kolejnych etapów rywalizacji, a najlepsi wystąpią w finałowym odcinku.

Uczestnicy przygotowywać się będą do udziału w programie trenując z profesjonalnymi trenerami na sali gimnastycznej oraz na basenie. Z odcinka na odcinek stopień trudności będzie wzrastał. Skoki będą wykonywane z coraz wyższych poziomów trampoliny.

Jury show będzie trzyosobowe. Już wiadomo, że wśród oceniających będzie Otylia Jędrzejczak. Nazwiska pozostałych dwóch jurorów nie są na razie znane. Punkty od jury łącznie z punktami przyznanymi przez widzów w głosowaniu SMS-owym decydować będą o tym, kto odpadnie z programu, a kto przejdzie do następnej rundy.

Polską edycję programu prowadzić ma męski duet, jednak obecnie nie wiadomo, kto to będzie. "Celebrity Splash" realizowany będzie w kompleksie Term Maltańskich w Poznaniu. Jest tam basen do skoków o głębokości 5 metrów z wieżą, na której znajdują się pomosty i trampoliny. Za produkcję wykonawczą formatu odpowiadać ma firma Rochstar Rinke Rooyensa. Program jest promowany pod hasłem "Kiedy gwiazdy spadają, ratingi rosną".

Widowisko "Celebrity Splash" powstało w 2012 roku w Holandii. Należy do firmy Eyeworks.


Informuje: Wirtualnemedia.pl/cyfrowypolsatnews.pl
#1 | Prokop dnia 15.12.14 15:24
Hmm w Polsce czegoś takiego jeszcze nie było. Póki co nie wiem, co o tym myśleć, ale Polsat ma nosa do dobrych formatów showów, więc podejrzewam, że zainteresowanie będzie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający