Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

FILMOWE ŚWIĘTA W POLSAT ROMANSDrukuj

Polsat Romans
Święta Bożego Narodzenia to bez wątpienia najpiękniejszy czas w roku. Polsat Romans jeszcze bardziej umili nam ten okres specjalnie dobranymi produkcjami. Zobaczymy między innymi film "Ale szopka!" oraz komedię "Dwóch gniewnych ludzi".


"Ale szopka!"
Nauczyciel Paul Maddens (Martin Freeman) organizuje jasełka w podstawówce, w której pracuje. Jego podopieczni rywalizują z lokalną szkołą o miano twórcy najlepszego widowiska bożonarodzeniowego. W trakcie przygotowań pedagog dowiaduje się, że na widowni ma znaleźć się Jennifer (Ashley Jensen), z którą przed laty był związany. Kobieta zrobiła karierę w Hollywood, gdzie pracuje jako producentka. Mężczyzna chce zaimponować Jennifer jako reżyser szkolnego przedstawienia. Świąteczna atmosfera ma mu pomóc odzyskać dawną miłość.

Emisja:
24 grudnia - godz. 21:00

"Rodzinne Święto Dziękczynienia"
Claudia (Daphne Zuniga) jest wziętym prawnikiem. Jej życie wydaje się idealnie urządzone. Kobieta zostaje wyznaczona przez przełożonych do nadzorowania zniszczenia miejscowego parku pod planowaną budowę. Aby zrealizować zadanie w wyznaczonym terminie nakazuje pracownikom pracę w Święta Dziękczynienia. Na jej drodze staje niekonwencjonalna psychoterapeutka Gina (Faye Dunaway), która postanawia dać nauczkę pani adwokat. Wkrótce Claudia jest zmuszona do zastanowienia się nad swoim dotychczasowym życiem i wyborami, które podjęła.

Emisja:
24 grudnia - godz. 23:00
25 grudnia - godz. 21:00

"Dwóch gniewnych ludzi"
Dave (Adam Sandler), spokojny i nieśmiały projektant ubranek dla kotów, podczas podróży samolotem zostaje niesłusznie oskarżony o napastowanie stewardesy. Sąd uznaje go za niebezpiecznego wariata i kieruje na 20 godzin terapii kontroli gniewu. Jego opiekunem zostaje ekscentryczny doktor Rydell (Jack Nicholson), stosujący bardzo niekonwencjonalne metody. Wkrótce pechowiec Dave wplątuje się w niefortunną awanturę w barze, wskutek której po raz kolejny trafia przed oblicze sądu. Otrzymuje ultimatum - albo pójdzie na rok do więzienia, albo zgodzi się całkowicie oddać w ręce szalonego doktora Rydella. Lekarz zobowiązuje się wyleczyć go z ataków furii. Jednak, aby to osiągnąć, musi przebywać ze swym pacjentem 24 godziny na dobę - w domu, w pracy, a nawet podczas snu. Dla Dave'a życie z szalonym doktorem okaże się prawdziwą gehenną.

Emisja:
25 grudnia - godz. 22:50
26 grudnia - godz. 21:00

"Moja dziewczyna wychodzi za mąż"
Tom (Patrick Dempsey) wiedzie beztroskie życie. Jest zamożny, odniósł sukces zawodowy i ma powodzenie u płci przeciwnej. Nie myśli jednak o stabilizacji i interesują go wyłącznie przelotne znajomości. Jedyną kobietą, która jest przy nim bez względu na okoliczności, jest jego długoletnia przyjaciółka malarka Hannah (Michelle Monaghan). Tom wie, że zawsze może na niej polegać. Układ jest idealny do chwili, kiedy Hannah wyjeżdża do Szkocji w sześciotygodniową podróż służbową, a mężczyzna nagle uświadamia sobie, jak puste jest bez niej jego życie. Wtedy podejmuje decyzję, że gdy Hannah wróci, poprosi ją o rękę. Niestety musi zmienić plany, gdyż okazuje się, że na wyjeździe dziewczyna zaręczyła się z bogatym Szkotem, a po ślubie zamierza przeprowadzić się za granicę. Tom z ciężkim sercem zgadza się zostać jej drużbą. Ma jednak nadzieję, że uda mu się odwieść ukochaną od zamążpójścia.

Emisja:
26 grudnia - godz. 23:05
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający