Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

WideoPanelŚWIĄTECZNY KONKURS CYFROWEGO POLSATU I CARTOON NETWORKDrukuj

Cyfrowy Polsat
Wystartował świąteczny konkurs Cyfrowego Polsatu i Cartoon Network pt. "Znajdź bohaterów Cartoon Network", w którym można zdobyć iPada Air 16 GB, hulajnogi "Ben 10" i poduszki Jake z "Pory na przygodę".


Aplikacja konkursowa dostępna jest na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu oraz na fanpage’u operatora na portalu Facebook. Zadanie konkursowe polega na odnalezieniu w jak najkrótszym czasie, jak największej liczby pozytywnych bohaterów znanych z popularnych seriali Cartoon Network, które to pojawiają się i znikają na planszy konkursowej na przemian z postaciami negatywnymi. Codziennie można wygrać poduszkę Jake z uwielbianego przez dzieci serialu "Pora na przygodę", co tydzień hulajnogę "Ben 10", a na głównego zwycięzcę czeka iPad Air 16 GB. Konkurs trwa do 8 stycznia 2015 r.

Konkurs wspiera kampania prowadzona na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu, Cartoon Network oraz w mediach społecznościowych operatora.

Komentarze z Facebooka

#1 | Baldur dnia 30.12.14 17:44
To już kolejny konkurs z tą stacją. Polsat specjalizuje się w takich kampaniach - bo z Eurosportem i National Geografic też często współpracuje.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający