Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MISS POLSKI I MISS SUPRANATIONAL 2014 W POLSACIE 2Drukuj

Polsat 2 (HD)
Polonijny kanał Polsat 2, w Nowy Rok, 1 stycznia 2015 roku przeprowadzi transmisję z jubileuszowej gali 25-lecia Miss Polski. Konkurs odbył się 7 grudnia ub.r. i emitowany był na żywo w Telewizji Polsat. Natomiast we wtorek, 6 stycznia br. stacja pokaże galę Miss Supranational 2014, która także była bezpośrednio relacjonowana przez słoneczną telewizję.


Ideą konkursu jest promocja urody polskich kobiet oraz poszczególnych regionów Polski. 25 kobiet z niemal każdego zakątka Polski wystąpi na scenie m.in. strojach inspirowanych folkiem, bikini, sukniach ślubnych oraz wieczorowych. Co roku do konkursu Miss Polski zgłasza się kilka tysięcy Polek. Zgodnie z regulaminem konkursu do ścisłego finału kwalifikują się 24 Polki w wieku od 18 do 24 lat. Z okazji 25-lecia Miss Polski w tegorocznej edycji wyjątkowo weźmie udział 25 dziewcząt ze wszystkich regionów Polski.

Miss Supranational to międzynarodowy konkurs piękności, w którym uczestniczą kandydatki z całego świata. Z każdym rokiem popularność tej imprezy rośnie, co przekłada się na ilość uczestniczek. Miss Supranational 2014 to już szósta edycja tego konkursu. Wybory Miss Supranational 2014 odbyły się 5 grudnia w Krynicy-Zdrój.

Jubileuszowa gala 25-lecia Miss Polski, 1 stycznia 2015 r. o godz. 15:00, natomiast konkurs Miss Supranational 6 stycznia o godz. 14:50 w stacji Polsat 2.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający