Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"TBR": ODEJŚCIE LIBICKIEGO ZASKOCZENIEM, smartDOM SUKCESEM, MŚ W PV PORAŻKĄDrukuj

cyfrowypolsatnews.pl
Za nami trzecia edycja plebiscytu "To Był Rok". Użytkownicy serwisu cyfrowypolsatnews.pl oddawali swoje głosy w sześciu kategoriach, wybierając zaskoczenie, sukces, porażkę roku, najlepszy i najgorszy kanał wprowadzony w 2014 roku do Cyfrowego Polsatu oraz debiut roku.


"ZASKOCZENIE ROKU" -> Dominik Libicki odchodzi z Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu (94% wszystkich głosów)

Zaskoczeniem mijającego roku zdaniem naszych Czytelników, bez żadnej wątpliwości jest niespodziewane odejście z Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu Dominika Libickiego (szczegóły pod tym newsem). Powyższa informacja, która dotarła do mediów 28 października, zelektryzowała wszystkich, nie tylko osoby, które zajmują się tą tematyką.

"SUKCES ROKU -> program smartDOM (31%)

Sukcesem zdaniem głosujących w plebiscycie jest wspólna oferta Cyfrowego Polsatu, Plusa i Plus Banku - program smartDOM. Ruszył on 18 lutego i na początku obejmował usługi Cyfrowego Polsatu i Plusa (od lipca również Plus Banku). Program smartDOM pozwala na korzystne łączenie usług Plusa, Plus Banku i Cyfrowego Polsatu, dzięki czemu można zapłacić mniej za swoje rachunki i generować duże oszczędności.

"PORAŻKA ROKU" -> MŚ w siatkówce w dodatkowych kanałach - Polsat Volleyball (38%)

Porażką okazała się transmisja Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn w kanałach Polsat Volleyball. Warto przypomnieć, że wszystkie spotkania bez dodatkowych opłat obejrzeć mogli abonenci Cyfrowego Polsatu oraz Internetu LTE Plusa. Pozostali widzowie chcąc zobaczyć siatkarskie zmagania musieli wykupić dostęp do stacji Polsat Volleyball u swojego operatora.

"NAJLEPSZY KANAŁ WPROWADZONY DO CYFROWEGO POLSATU" -> Fokus TV (27%)

28 kwietnia na liście kanałów Cyfrowego Polsatu zameldowała się stacja Fokus TV. Kanał stworzony został specjalnie na potrzeby Naziemnej Telewizji Cyfrowej, jednak to nie przeszkodziło, aby zdobyć uznanie naszych Czytelników i zwyciężyć. Oferta Fokus TV składa się z programów o charakterze edukacyjnym, które prezentują wiedzę w przystępny i zrozumiały dla każdego, a także z filmów dokumentalnych i paradokumentalnych o różnorodnej tematyce (historycznej, przyrodniczej, społecznej). Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą stację na poz. 110.

"NAJGORSZY KANAŁ WPROWADZONY DO CYFROWEGO POLSATU" -> FilmBox Arthouse (40%)

Najmniej do gustu użytkownikom przypadł kanał FilmBox Arthouse, należący do Grupy Kino Polska TV S.A. Dołączył on do oferty Cyfrowego Polsatu 1 lutego (pozycja 53). FilmBox Arthouse to kanał telewizyjny, którego oferta programowa obejmuje klasykę światowego kina artystycznego a także filmy fabularne, dokumentalne oraz krótkometrażowe autorstwa niezależnych filmowców z całego świata.

"DEBIUT ROKU" -> Wojciech Modest Amaro za "Hell's Kitchen" (40%)

Wojciech Modest Amaro dał się poznać widzom Telewizji Polsat głównie z programu "Top Chef", w którym jest jurorem. Jednak ubiegły rok to debiut w nowym kulinarnym show "Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia". Program zadebiutował na antenie Polsatu 8 kwietnia i dotąd doczekał się II edycji, wiosną 2015 roku planowana jest kolejna. Warto przypomnieć, że pierwotnie gospodarzem reality show miał zostać Mateusz Gessler.

Dziękujemy wszystkim użytkownikom za udział w plebiscycie. Szczęśliwego Nowego Roku życzy redakcja cyfrowypolsatnews.pl. :-)
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający