Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

REKORDOWY WYNIK KANAŁU POLSAT FILMDrukuj

Polsat Film (HD)
Kanał Polsat Film, który niedawno świętował swoje piąte urodziny, rok 2014 zakończył z najlepszym rocznym wynikiem oglądalności w historii. Średnia widownia stacji w grupie 16-49 to 0,72% co względem poprzedniego roku oznacza wzrost o 36%. Najlepszym miesiącem roku okazał się grudzień, którego średnia oglądalność w grupie 16-49 wyniosła 0,88%.

Hitami grudnia były "Kevin sam w Nowym Jorku" oraz "Predators".

"Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że widzowie doceniają naszą konsekwentną pracę przy wyborze najlepszego repertuaru od największych światowych dystrybutorów. Umiejętnie dobierany repertuar, ciekawa ramówka i stałe pasma filmowe – to według mnie przepis na sukces" – skomentowała wyniki Agnieszka Andrzejczak, szefowa kanału Polsat Film.

Polsat Film plasuje się w ścisłej czołówce kanałów filmowych, dostępnych w sieciach kablowych i na platformach cyfrowych. Sympatię i uznanie widzów kanału zyskało zwłaszcza pasmo filmowe o godz. 21:00, w którym emitujemy najbardziej znane i najlepsze filmy


Informuje: Polsat
#1 | Baldur dnia 07.01.15 19:23
I proszę kanał, któremu nie wróżono sukcesu ma się całkiem nieźle. Sam czasami zaglądam do Polsatu film i jestem pozytywnie zaskoczony.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający