Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KOLARSKA DRUŻYNA Z POLKOWIC POD NOWĄ NAZWĄ POJEDZIE W GIRO D'ITALIADrukuj

CCC Polsat Polkowice
Oficjalnie od 1 stycznia 2015 roku kolarska drużyna z Polkowic funkcjonuje pod nową nazwą CCC Sprandi Polkowice (dawniej CCC Polsat Polkowice). Powodem zmiany było wycofanie się jednego ze sponsorów tytularnych - Telewizji Polsat i zaangażowanie się firmy Sprandi.

Grupa Cyfrowy Polsat nie rezygnuje jednak całkowicie ze wspierania teamu z Polkowic, ponieważ jednym z ważniejszych sponsorów kolarzy zostal operator sieci Plus.

Grupa CCC Sprandi Polkowice została zaproszona przez RCS Sport, organizatora Giro d’Italia do udziału w ich trzytygodniowym wyścigu. Polkowicka ekipa wystartuje też w dwóch klasykach organizowanych przez RCS, "wiosennych Mistrzostwach Świata", czyli Mediolan-San Remo (22 marca) oraz w ostatnim kolarskim monumencie sezonu, Il Lombardia (4 października).

Dla Polkowickiego zespołu będzie to drugi start w Giro d’Italia w historii istnienia drużyny. Ten pierwszy miał miejsce w 2003 roku, gdy CCC Polsat należał do 1. dywizji. Wtedy najlepsze miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Dariusz Baranowski, który był 12.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający