Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWE SHOW "SPLASH!" OD MARCA W POLSACIEDrukuj

Celebrity Splash!
Firma Rochstar, producent programu "Splash!", poinformowała na swojej stronie internetowej, że nowe widowisko Polsatu, w którym gwiazdy będą skakać do wody, pojawi się na antenie stacji w marcu. Show nadawane będzie na żywo, w sobotnie wieczory z poznańskich Term Maltańskich, przy udziale 2000 osób publiczności na widowni.

Cały czas jednak nie podane zostały nazwiska uczestników i jurorów. Nie wiemy również, kto poprowadzi program.

"Splash!" to telewizyjne show dla całej rodziny, w którym gwiazdy staną przed niecodziennym wyzwaniem: będą musiały wykonać skok do wody – taki jak na prawdziwych zawodach sportowych. Dotychczas taki wyczynów podejmowali się wyłącznie zawodowcy, dlatego występ przed kamerami poprzedzi intensywny trening pod okiem najwyższej klasy trenerów.

Każdy z uczestników będzie musiał zmierzyć się ze swoimi słabościami i zrobić wszystko, aby przekroczyć granicę strachu. Zawodowi skoczkowie mówią, że wieża 10-metrowa nie wybacza błędów. Ta wysokość to prawie 5 pięter. Tutaj jeden skok naprawdę zadecyduje o wszystkim.

Wyczyny uczestników programu będzie oceniać profesjonalne jury. Zawodnicy będą musieli wykazać się nie lada determinacją i umiejętnościami, aby przejść do następnego etapu i przekonać do siebie widzów oraz wymagających jurorów.

Ten program przebojem wdarł się na szczyty oglądalności w 25 krajach na całym świecie. Ogromną popularność zdobył nie tylko w Wielkiej Brytanii, USA i Holandii, ale także w Argentynie, Korei Pd. oraz w Chinach.
#1 | Viking dnia 29.01.15 22:23
A to jurorami nie mają być Stenka, Jędrzejczak i Zimoch? Z przymrużeniem oka
#2 | PN dnia 30.01.15 06:49
Podobno tak, ale oficjalnego komunikatu jeszcze nie było. Uśmiech
#3 | Prokop dnia 03.02.15 11:12
Czegoś takiego jeszcze nie było. Taniec i śpiewanie to przy tym pikuś dla gwiazd - się będzie działo. Sobotnie wieczory będą należały do Polsatu. Najpierw Splash a potem TTBZ.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający