Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"TELEKAMERY 2015": POLSAT VIASAT HISTORY I POLSAT SPORT Z NAGRODAMIDrukuj

Telekamery
Kanały Polsat Viasat History i Polsat Sport, zostały nagrodzone podczas gali Telekamery "Tele Tygodnia" 2015. Pierwsza stacja uhonorowana została specjalną statuetką, przyznawaną przez redakcję tygodnika. Natomiast sportowa telewizja Polsatu, zdobyła Złotą Telekamerę, za trzykrotne zwycięstwo w poprzednich edycjach konkursu.

Polsat Viasat History otrzymał nagrodę za unikalny projekt "Przywracamy historię do życia w szkołach". Akcja ruszyła aby wesprzeć nauczanie historii w szkołach ponadpodstawowych i średnich oraz zwiększyć zainteresowanie młodzieży tym przedmiotem. Złota Telekamera dla Polsatu Sport oznacza, że kanał nie będzie już nominowany w następnych latach.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, także w tej, nominowanych do Telekamer, wytypowała redakcja "Tele Tygodnia". Natomiast zwycięzców wybrali czytelnicy w głosowaniu sms-owym, z którego dochód przekazany zostanie na potrzeby Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Przypomnijmy, że rok temu nagrodę otrzymała jedynie stacja Polsat Sport.
#1 | AR HD dnia 10.02.15 11:13
Należy się, szczególnie dla Polsat Viasat History.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający