Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"CELEBRITY SPLASH!" OD 7 MARCA W POLSACIE. PROWADZĄ GRASS I "JANKES"Drukuj

Celebrity Splash!
W sobotę, 7 marca na antenie Telewizji Polsat, zadebiutuje pierwsza edycja nowego programu "Celebrity Splash!". Sportowa rywalizacja w rozrywkowym wydaniu udowodni, czy z niebezpieczną i trudną konkurencją dla profesjonalistów jaką są skoki do wody, poradzą sobie gwiazdy telewizji i sportu. W czterech odcinkach eliminacyjnych wystąpi 24 uczestników, podzielonych na 6-osobowe zespoły.

Z każdego z nich do dalszej rywalizacji przejdą 3 gwiazdy; dwie bezpośrednio po pierwszym skoku i jedna po tzw. "Jump – off" - dodatkowym skoku dogrywce. Podobnie rywalizacja będzie przebiegać w dwóch odcinkach ćwierćfinałowych. W półfinale zobaczymy 6 gwiazd, z którego 4 wejdą do ostatniego odcinka finałowego. Show "Celebrity Splash!" będzie realizowany w Poznaniu w kompleksie basenów Term Maltańskich, najnowocześniejszym obiekcie tego typu w Europie i jedynym w Polsce, którego wspólna powierzchnia lustra wody 18 basenów równa jest 40 boiskom siatkarskim. Uczestnicy show będą skakać z wież do największego w kompleksie - 50 metrowego basenu olimpijskiego, o 5 metrowej głębokości.

Program będzie dużym wyzwaniem realizacyjnym również ze względu na warunki panujące na basenie - niemal 60% wilgotności i temperaturę 37 stopni Celsjusza. Scenografia oparta na grze świateł, będzie bazowała na specjalnych lampach ledowych. Szczególnym zabezpieczeniom podlegać będą wszystkie kable które zostaną poprowadzone w 100 metrowych rynnach, a cały sprzęt będzie szczegółowo dezynfekowany. Wokół basenu powstanie blisko 150 m2 gumowych ścieżek i zabezpieczeń na których staną kamery i światła. Show "Celebrity Splash!" będzie realizowane na żywo przez 12 kamer, w tym jedną kamerę podwodną obsługiwaną przez nurka, oraz specjalną "Fly – came", która będzie poruszała się na dużej wysokości nad basenem pokazując szczególnie efektowne skoki z 7,5 i 10 metrów. W każdym odcinku prócz rywalizacji uczestników, widzowie zobaczą specjalnie przygotowane przez reprezentantów Polski pokazy skoków, podwodnego baletu synchronicznego i tańca. Niezwykle efektowne i skomplikowane układy choreograficzne będą realizowane zarówno z poziomu wież, specjalnych podwieszanych platform, jak i 10 metrowej przezroczystej sceny z pleksi wchodzącej w głąb tafli wody.

W programie zobaczymy, m.in.: bokserskiego mistrza Europy Przemysława Saletę, byłego mistrza zapasów Andrzeja Suprona, Ilonę Felicjańską, aktorów Przemysława Cypryańskiego, Andrzeja Młynarczyka i Roberta Moskwę, showmana Billguuna Ariunbaatara, dziennikarza Telewizji Polsat Macieja Dowbora, wokalistę i lidera zespołu Weekend Radosława Liszewskiego (pełna lista uczestników pod tym linkiem).

Zmagania gwiazd oceni trójka jurorów w składzie:
- Otylia Jędrzejczak - najbardziej utytułowana pływaczka, to ona dała Polakom najwięcej radości na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach w 2004 zdobywając aż 3 medale, w tym ten najcenniejszy - złoty. Wielokrotna mistrzyni świata i Europy (10 złotych medali, 7 srebrnych i 6 brązowych), rekordzistka na dystansie 200 metrów w stylu motylkowym, zawsze wrażliwa na los chorych dzieci i potrzebujących.
- Tomasz Zimoch - głos, który znają wszyscy fani sportu. Jego relacje robią furorę i nie pozostawiają obojętnym. Emocjonalne komentarze wypowiadane na ostatnim tchnieniu i językowe lapsusy, które przechodzą do historii to jego specjalność, radiowa osobowość, której nie powstydziłby się żaden telewizyjny program - dziennikarz sportowy Polskiego Radia Tomasz Zimoch. Ma fanów którzy oglądając mecz wyłączają dźwięk telewizora, a włączają jego komentarz w radio. Ten chyba najsłynniejszy, który przyniósł mu popularność wśród wszystkich kibiców piłki nożnej: "Panie Turek, niech pan tu kończy to spotkanie!" wypowiedział podczas meczu Widzewa Łódź z Brondby Kopehaga w walce o Ligę Mistrzów w 1996 roku.
- Danuta Stenka - z takim zadaniem jeszcze się nie mierzyła. Aktorka wszechstronna, wielokrotnie nagradzana za interpretacje teatralne, która z powodzeniem radzi sobie przed kamerą, w teatrze i przed radiowym mikrofonem. Doskonała w komediach, niezwykle przekonywująca i sugestywna w rolach dramatycznych, otwarta na sceniczne eksperymenty, kochana przez kobiety Danuta Stenka, na skoki i zmagania gwiazd spojrzy okiem widza.

Program poprowadzi męski duet: dziennikarz, pasjonat sportu, triathlonu i zdrowego trybu życia Łukasz Grass oraz urodzony showman Krzysztof "Jankes" Jankowski, z zawodu elektryk, a w życiu prezenter radia Eska.

Zwycięzca programu, o którym zdecydują zarówno oceny jurorów jak i smsowe głosy widzów otrzyma 100 tys. złotych, z których połowę przekaże na wybrany przez siebie cel charytatywny. Dla Telewizji Polsat show produkuje firma Rochstara na podstawie holenderskiego oryginału "Celebrity Splash!" na licencji Warnera.

"Celebrity Splash!" od 7 marca, o godz. 20:05 w Polsacie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający