Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

TRENERZY I EDYCJI "CELEBRITY SPLASH!" POLSATU (foto)Drukuj

Celebrity Splash!
Poznaliśmy trenerów pierwszej, polskiej edycji programu "Celebrity Splash!", który w Polsacie zadebiutuje już 7 marca. Zawodników ćwiczyć będą: Anna Braszkiewicz, Karol Czerwiński, Bartłomiej Krynicki oraz Andrzej Wierniuk. Przypomnijmy, że w show wystąpi 24 uczestników, podzielonych na cztery, 6-osobowe zespoły.

Kilka słów o trenerach:


Anna Braszkiewicz

Karierę sportową rozpoczęła od młodzieńczego zakładu sprzed 20-tu lat. Chodziło wtedy o skok z 10 metrów do wody. Zakład wygrała już po miesiącu treningów, a skoki do wody stały się jej życiową pasją. Jako wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych, zdobyła w 2005 roku elitarne stypendium sportowe na Uniwersytecie w Salt Lake City w USA. W 2009 zdobyła tytuł Skoczkini Roku w Zawodach Międzystanowych. Przygoda z programem jest dla niej przede wszystkim ogromną frajdą. Wyznaje zasadę, że dobre wyniki można osiągnąć tylko wtedy, gdy coś sprawia nam prawdziwą radość.

Karol Czerwiński

Trener skoków do wody, wielokrotny Mistrz Polski z wieży 10-ciometrowej i finalista Mistrzostw Europy na Majorce, w Edynburgu oraz Elektrostali. Na co dzień nauczyciel WF-u i trener personalny fitness, pływania oraz akrobatyki. Skoki do wody to jedna z ważniejszych rzeczy w jego życiu, a ludzie z którymi trenował stali się dla niego drugą rodziną. Upór w dążeniu do celu, odwaga i wytrwałość to cechy, które pozwoliły mu dojść w to miejsce życia, w którym jest teraz.

Bartłomiej Krynicki

Trener skoków do wody, doktor Nauk o Kulturze Fizycznej, wykładowca AWF Warszawa, master trener fitness, ponadto instruktor pływania, gimnastyki, żeglarstwa, narciarstwa oraz survivalu. Na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie pracuje na Wydziale Turystyki i Rekreacji. Wielokrotny złoty medalista Mistrzostw Polski w skokach do wody, reprezentant Polski. W 2014 roku jego zawodnik Aleksander Gniadek został V-ce Mistrzem Europy w skokach z wieży na Mistrzostwach Europy Juniorów w Bergamo. Skoki do wody to jego pasja. Zaczął trenować kiedy miał 7 lat i poświęcił się temu bez reszty. W pracy trenera stawia na budowanie relacji opartej na zaufaniu i ciężkiej pracy. Bez tego nie da się przeprowadzić zawodnika przez granice bólu i strachu, a dopiero po przekroczeniu tej bariery pojawia się sukces.

Andrzej Wierniuk

Trener I klasy. Mistrz Polski, reprezentant kraju. Finalista Pucharu Europy w 1971 roku w Londynie. Komentator sportowy w stacji Eurosport. Prezes Klubu Uczelnianego AZS WAT. Największe osiągnięcie w karierze zawodnika: Finał ME 1971 roku Londyn, z trampoliny i wieży. Największe osiągnięcie w karierze trenera: wielokrotny udział jego zawodników w Mistrzostwach Polski, udział w Igrzyskach Olimpijskich. Skoki do wody kiedyś były jego pasją, później stały się zawodem. Trenował Annę Braszkiewicz, Karola Czerwińskiego oraz Bartłomieja Krynickiego, kiedy byli jeszcze zawodnikami. Lubi mówić, że kiedy zawodnik odnosi sukces, to jest to sukces zawodnika, ale jeżeli poniesie porażkę, to wtedy jest to porażka trenera.

Program poprowadzą Łukasz Grass oraz Krzysztof "Jankes" Jankowski, W jury wystąpią: Otylia Jędrzejczak, Danuta Stenka i Tomasz Zimoch. Warto wspomnieć, że w "Celebrity Splash!" zobaczymy m.in. Ilonę Felicjańską, Roberta Moskwę, Przemysława Saletę. Show realizowane będzie w kompleksie basenów Term Maltańskich w Poznaniu.


Opis/foto: facebook.com/CelebritySplashPoland
#1 | Prokop dnia 25.02.15 09:32
Trenerzy jak najbardziej profesjonalni. Ciekawe, co wycisną z uczestników. Program już budzi wielkie emocje, także śmiało można sądzić, że będzie wiosennym hitem Polsatu.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający