Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PASMO DLA NIESŁYSZĄCYCH W TV BIZNESDrukuj

TV Biznes
Na antenie TV Biznes pojawiło się pasmo z programami dla osób niesłyszących i niedosłyszących. Audycje tłumaczone są na język migowy, a nadawane codziennie od poniedziałku do piątku od 23:45 do 0:30. W paśmie emitowane są programy znane z TV Biznes, m.in.: "Auto zwiad", "Ogród".

Jedynym problemem jest EPG stacji - pasmo to nazwane jest "Programy dla osób niesłyszących i niedosłyszących", brak jest wyszczególnienia jaki program aktualnie jest nadawany w tym paśmie, ile trwa, jego opisu. Obowiązek emitowania programów z udogodnieniami dla m.in. osób niesłyszących nakłada na nadawców obowiązująca ustawa medialna.

TV Biznes to kanał informacyjny telewizji Polsat o profilu biznesowym. W codziennych programach znajdziemy doniesienia z giełd, kursy walut, wiadomości ze świata gospodarki, porady prawne, a także pomysły na to, co po pracy. TV Biznes nadaje z satelity Hot Bird 6 (13°E). Sygnał jest niekodowany.

źródło: Sat Kurier
#1 | Emil dnia 21.11.11 22:33
Czy tak trudno dla TVP, TVN czy Polsatu wprowadzić normalnie napisy DVB? A nie jakieś przestarzałe z TXT

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający