Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ROK 2015 ZNAKOMICIE ROZPOCZĄŁ SIĘ DLA CZWÓRKI I SZÓSTKIDrukuj

Czwórka/Szóstka
Pierwsze miesiące tego roku przyniosły Czwórce i Szóstce pozycje liderów naziemnej telewizji cyfrowej pod względem przyrostu udziałów w grupie komercyjnej.

Na pierwszym miejscu wśród dostępnych naziemnie stacji znalazła się Szóstka, która łącznie w styczniu i lutym zwiększyła udziały o 46% (SHR All 16-49) w stosunku do analogicznego okresu 2014 r., a w samym tylko lutym - aż o 56% w porównaniu do lutego 2015 r.

Luty - z udziałami w grupie komercyjnej na poziomie 1,54% - był jednocześnie najlepszym miesiącem w historii Szóstki.

Tuż za Szóstką uplasowała się Czwórka, której udziały w pierwszych dwóch miesiącach 2015 r. wzrosły o 34% (SHR All 16-49) w stosunku do okresu styczeń-luty 2014 r. Z kolei udziały w lutym tego roku w porównaniu do lutego 2014 r. były aż o 47% większe (SHR All 16-49%).

Dla porównania, TVN7 nie wykazała w analizowanych okresach żadnego wzrostu udziałów rok do roku. TV Puls w porównaniu z rokiem ubiegłym zwiększyła udziały zaledwie o 14% w okresie I-II 2015 i o 25% w lutym br., natomiast udziały PULSU 2 zwiększyły się odpowiednio o 27% i 44%.

Dane: Nielsen Audience Measurement
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający