Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

GRUPA MIDAS GOTOWA DO WSPÓŁPRACY WS. CZĘSTOTLIWOŚCI 800 MHZDrukuj

Midas
Grupa Midas, w nawiązaniu do komunikatu firmy Polkomtel, zaprasza do współpracy wszystkie podmioty zainteresowane wspólną budową sieci LTE 800 i jest gotowa do podjęcia negocjacji, uzgodnienia warunków oraz podpisania odpowiedniej umowy o współpracy z każdym przyszłym dysponentem częstotliwości 800 MHz, w tym w szczególności z firmami Hubb Investments (Emitel), NetNet i P4 na równych i niedyskryminujących warunkach dla wszystkich stron takiej umowy.

Grupa Midas przypomina jednocześnie, że pierwsza faza realizacji sieci LTE 800 zakłada uruchomienie około 1200 stacji, natomiast uwzględniając optymalne pokrycie zasięgiem sieci LTE 800 może oznaczać wybudowanie i uruchomienie łącznie ponad 5000 stacji. Uruchomienie pierwszej fazy sieci planowane jest w przeciągu kilku tygodni, dzięki czemu do końca marca w zasięgu LTE znajdzie się ponad 90% populacji Polski.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający