Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ADAM KUKLEWICZ ODCHODZI Z POLSATU. MARCIN ŁUKASIK W EKIPIE "INTERWENCJI"Drukuj

Interwencja
Z końcem kwietnia z Telewizji Polsat odchodzi Adam Kuklewicz, wieloletni gospodarz i lektor "Interwencji". Nowym prowadzącym zostanie Marcin Łukasik, prezenter oraz wydawca serwisów informacyjnych w radiu Muzo.fm.

Informację potwierdziła serwisowi cyfrowypolsatnews.pl, Anna Zwolińska, szefowa PR kanałów tematycznych Polsatu. Kuklewicz związany był ze słoneczną telewizją od 11 lat. Wcześniej współtworzył warszawskie Radio 94, które zostało nagrodzone za "Debiut roku 2002" w konkursie Media Trendy. W stacji pełnił funkcję dyrektora programowego. Przez wiele lat pracował w rozgłośniach radia publicznego, m.in. w Radiu Lublin i Radiu Opole. Był autorem programów, reportaży, przygotowywał serwisy informacyjne i zarządzał newsroomem.

Przypomnijmy, że drugim gospodarzem "Interwencji" jest Michał Bebło. Magazyn reporterów nadawany jest w Polsacie od poniedziałku do piątku o godz. 16:15. Każdy odcinek trwa ok 15 minut. Z kolei Polsat News, w każdą sobotę o 20:00, emituje program "Interwencja. Taka jest Polska". Jest to magazyn, w którym widzowie mogą zobaczyć rozszerzone historie znane z "Interwencji".

Warto zwrócić uwagę, że zarówno Adam Kuklewicz, jak i Michał Bebło, jakiś czas temu udzielili wywiadu serwisowi cyfrowypolstanews.pl. Rozmowy z dziennikarzami przeczytać można pod tym oraz pod tym linkiem
.

O odejściu Kuklewicza jako pierwszy poinformował portal Wirtualnemedia.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający