Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ANDRZEJ SZCZĘSNY WYGRAŁ I EDYCJĘ "CELEBRITY SPLASH!" (foto)Drukuj

Celebrity Splash!
Paraolimpijczyk Andrzej Szczęsny wygrał pierwszą edycję programu "Celebrity Splash!". Decyzję podjęli widzowie w głosowaniu SMS-owym. Zwycięzca otrzymał statuetkę oraz 100 tys. zł, z czego połowę przekaże na rzecz małego Oliwiera.


Andrzej Szczęsny

W finałowym odcinku znaleźli się również: Saszan, Misheel Jargalsaikhan oraz Julka Wróblewska. W programie wystąpiło łącznie 24 uczestników podzielonych na cztery, 6-osobowe zespoły.

"Celebrity Splash!" to widowisko Polsatu, w którym gwiazdy skakały do wody. Show realizowane było w kompleksie basenów Term Maltańskich w Poznaniu. Zmagania zawodników oceniała trójka jurorów w składzie: Otylia Jędrzejczak, Danuta Stenka i Tomasz Zimoch. Show prowadzili Łukasz Grass oraz Krzysztof "Jankes" Jankowski. Dla Telewizji Polsat format produkowała firma Rochstar na podstawie holenderskiego oryginału "Celebrity Splash!".


Foto: Facebook.com/celebritysplashpoland
#1 | Prokop dnia 28.04.15 14:32
Program miał swoich zwolenników jak i przeciwników, jak to bywa zazwyczaj. Chociaż przyznać muszę, że tańce, śpiewy i inne rzeczy które gwiazdom przyszło wcześniej robić to pikuś w porównaniu z Celebrity Splash. Oglądalność była dobra, więc nie zdziwi, jeśli Polsat wypuści edycję 2.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający