Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

2000 ODCINEK "INTERWENCJI"Drukuj

Interwencja
Dzisiaj (24.11.11) Polsat wyemitował 2000 odcinek magazynu "Interwencja". Dzięki programowi widzowie mają szansę poznać historie i dramaty zwykłych ludzi. Zespół reporterów Interwencji jest dla wielu ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Angażuje się w sprawy pokrzywdzonych dzieci, biednych rodzin i prześladowanych zwierząt. Walczy z nieuczciwymi pracodawcami i urzędnikami.

Wiele osób, których historia została pokazana w magazynie „Interwencja” doczekało się pomocy ze strony innych ludzi bądź instytucji. Dyżurujący w redakcji prawnik Okręgowej Izby Radców Prawnych odbiera setki telefonów z prośbami o interwencję.

Pierwszy odcinek programu nadany został 19 lutego 2003 roku. 8 stycznia 2008 roku ukazał się 1000 odcinek programu. Program obecnie prowadzi na zmianę dwóch prezenterów: Adam Kuklewicz oraz Michał Bebło, który zadebiutował w maju 2008 roku.

Program „Interwencja” nadawany jest na antenie Polsatu od poniedziałku do piątku o godz. 16.15. Zespół liczący 23 osoby, pracuje pod kierownictwem Anny Brzozowskiej.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający