Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

ANDRZEJ MUSZYŃSKI NADAL PREZESEM ATM GRUPYDrukuj

ATM Grupa
Andrzej Muszyński pozostał na stanowisku prezesa ATM Grupy - zdecydowało Zwyczajne Walne Zgromadzenie spółki. Ponadto podjęto uchwałę o powołaniu dotychczasowego wiceprezesa i członków zarządu na kolejną kadencję.

Andrzej Muszyński posiada wykształcenie wyższe. Jest absolwentem Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Jagielońskiego, ze specjalnością filmoznawstwa. W latach 1992 - 2001 był dyrektorem biura reklamy Telewizji Polsat S.A., w latach 2001-2006 pełnił funkcję prezesa zarządu w Magna Global Polska Sp. z o.o. (struktura negocjacyjna domów mediowych należących do grupy Interpublic Group of Companies) oraz w Magna Entertainment Sp. z o.o. Od 2007 roku jest prezesem oraz właścicielem Aldentro Sp. z o.o. zajmującej się świadczeniem usług w zakresie branded contentu. W latach 2009-2011 pełnił funkcję wiceprezesa zarządu ATM Grupa S.A, a od 2011 roku jest prezesem spółki.

Wiceprezes:

Maciej Grzywaczewski jest z wykształcenia historykiem filozofii. Wieloletni dyrektor i właściciel Agencji Filmowej PROFILM, producent i współtwórca programów takich, jak: "Bez znieczulenia", "Lewiatan", "Lalamido", "Od przedszkola do Opola" oraz wielu filmów dokumentalnych m.in. "Non Possumus", "Bezpieka", "Gustloff", "Jan Saudek-czeski fotograf". Maciej Grzywaczewski jest też współzałożycielem Stowarzyszenia Niezależnych Producentów Telewizyjnych i Filmowych. Zasłynął jako autor tablic z postulatami strajkowymi z sierpnia 1980 roku w Stoczni Gdańskiej. W 2004 roku rozpoczął współpracę z Telewizją Polską. W latach 2004-2006 pełnił funkcję dyrektora Pierwszego Programu TVP.

Członkowie zarządu:

* Grażyna Gołębiowska członkiem zarządu ATM Grupy jest od 2003 roku. Posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując m.in. w ATM Investment sp. z o.o i ATM System sp. z o.o. jako księgowa, a w ATM Sp. z o.o. na stanowisku głównej księgowej.

* Paweł Tobiasz posiada wykształcenie wyższe. Funkcję członka zarządu w ATM Grupie pełni od 2003 roku. Wcześniej związany był m.in. ze spółkami ATM Sp. z o.o. i ATM Investment sp. z o.o.

* Przemysław Kmiotek ma wykształcenie wyższe (licencjat). Od 2012 roku jest dyrektorem zarządzającym ATM Rozrywka, w zarządzie ATM Grupy zasiada od 2014 roku. Zdobywał doświadczenie jako asystent kierownika, a potem jako kierownik produkcji.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający