Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ANDRZEJ MUSZYŃSKI NADAL PREZESEM ATM GRUPYDrukuj

ATM Grupa
Andrzej Muszyński pozostał na stanowisku prezesa ATM Grupy - zdecydowało Zwyczajne Walne Zgromadzenie spółki. Ponadto podjęto uchwałę o powołaniu dotychczasowego wiceprezesa i członków zarządu na kolejną kadencję.

Andrzej Muszyński posiada wykształcenie wyższe. Jest absolwentem Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Jagielońskiego, ze specjalnością filmoznawstwa. W latach 1992 - 2001 był dyrektorem biura reklamy Telewizji Polsat S.A., w latach 2001-2006 pełnił funkcję prezesa zarządu w Magna Global Polska Sp. z o.o. (struktura negocjacyjna domów mediowych należących do grupy Interpublic Group of Companies) oraz w Magna Entertainment Sp. z o.o. Od 2007 roku jest prezesem oraz właścicielem Aldentro Sp. z o.o. zajmującej się świadczeniem usług w zakresie branded contentu. W latach 2009-2011 pełnił funkcję wiceprezesa zarządu ATM Grupa S.A, a od 2011 roku jest prezesem spółki.

Wiceprezes:

Maciej Grzywaczewski jest z wykształcenia historykiem filozofii. Wieloletni dyrektor i właściciel Agencji Filmowej PROFILM, producent i współtwórca programów takich, jak: "Bez znieczulenia", "Lewiatan", "Lalamido", "Od przedszkola do Opola" oraz wielu filmów dokumentalnych m.in. "Non Possumus", "Bezpieka", "Gustloff", "Jan Saudek-czeski fotograf". Maciej Grzywaczewski jest też współzałożycielem Stowarzyszenia Niezależnych Producentów Telewizyjnych i Filmowych. Zasłynął jako autor tablic z postulatami strajkowymi z sierpnia 1980 roku w Stoczni Gdańskiej. W 2004 roku rozpoczął współpracę z Telewizją Polską. W latach 2004-2006 pełnił funkcję dyrektora Pierwszego Programu TVP.

Członkowie zarządu:

* Grażyna Gołębiowska członkiem zarządu ATM Grupy jest od 2003 roku. Posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując m.in. w ATM Investment sp. z o.o i ATM System sp. z o.o. jako księgowa, a w ATM Sp. z o.o. na stanowisku głównej księgowej.

* Paweł Tobiasz posiada wykształcenie wyższe. Funkcję członka zarządu w ATM Grupie pełni od 2003 roku. Wcześniej związany był m.in. ze spółkami ATM Sp. z o.o. i ATM Investment sp. z o.o.

* Przemysław Kmiotek ma wykształcenie wyższe (licencjat). Od 2012 roku jest dyrektorem zarządzającym ATM Rozrywka, w zarządzie ATM Grupy zasiada od 2014 roku. Zdobywał doświadczenie jako asystent kierownika, a potem jako kierownik produkcji.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający