Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

RUSZYŁY ZDJĘCIA DO NOWEGO SEZONU "PRZYJACIÓŁEK". EMISJA JESIENIĄ W POLSACIEDrukuj

Przyjaciółki
Dzisiaj, 24 czerwca ruszyły zdjęcia do szóstego sezonu "Przyjaciółek". Na planie produkcji znów spotkały się: Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer i Joanna Liszowska. Szósty seria będzie liczyć 12 odcinków, a zdjęciach do nich potrwają do połowy października br. Na antenę Telewizji Polsat nowe odcinki trafią we wrześniu.

Zatem Inga, Zuza, Anka i Patrycja jesienią ponownie zagoszczą w domach milionów swoich fanów, dostarczając im mnóstwo dobrego humoru, uśmiechu i pozytywnej energii ze szczyptą wzruszeń.

Finałowy odcinek piątego sezonu doprowadził do wielkiego napięcia dramatycznego. Widzowie obawiali się o życie jednej z przyjaciółek. Po wakacjach emocje jeszcze wzrosną! Możemy jednak zdradzić, że Patrycja (Joanna Liszowska) spodziewa się narodzin Mikołaja. Jak poradzi sobie z obciążeniami związanymi z ciężką chorobą? Możemy jeszcze zdradzić, że życie uczuciowe bohaterek rozwinie się w bardzo nieoczekiwanych kierunkach. Zuza (Anita Sokołowska) stanie przed trudnym wyborem. Czy nadal budować życie z Jerzym (Mariusz Bonaszewski), ale wciąż na walizkach, czy wrócić do Polski i usychać z tęsknoty za ukochanym? Tęsknota za przyjaciółkami bardzo namiesza w życiu tej pary! Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) nie ma zamiaru wracać do Pawła (Bartek Kasprzykowski), chociaż były mąż tak łatwo nie zrezygnuje. Inga (Małgorzata Socha) nie będzie siedzieć w domu i rozpaczać po rozstaniu z Szymonem (Filip Bobek), tylko chwyci wiatr w żagle! Tak piękna kobieta z pewnością nie będzie sama zbyt długo.

W szóstym sezonie "Przyjaciółek" ponownie pojawi się Wojtek (Lesław Żurek)! Oboje z Zuzą będą bardzo zaskoczeni spotkaniem! Wrócą gorące wspomnienia…Zuza była jego wielką miłością, może wciąż jest? Fanki urody i talentu Lesława Żurka będą zachwycone! Czy stara miłość nie rdzewieje? Dowiecie się we wrześniu.

W szóstej serii serialu "Przyjaciółki" obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Ewa Kasprzyk, Mikołaj Krawczyk, Filip Bobek, Krzysztof Wach, Mariusz Bonaszewski. W nowych odcinkach do obsady wróci Lesław Żurek. Kto jeszcze zagra w kolejnym sezonie? Przekonamy się jesienią na antenie Telewizji Polsat.

Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem, tak samo jak w poprzednich sezonach, jest Grzegorz Kuczeriszka, a autorką scenariusza jest Beata Pasek.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający