Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"LUDZIE CHUDEGO","HOTEL52" I "SZPILKI NA GIEWONCIE" TRACĄ WIDZÓWDrukuj

Szpilki na Giewoncie\
"Ludzie Chudego" "Szpilki na Giewoncie" z mniejszą widownią, 19 mln zł z reklam "Hotel 52" Polsatu przegrywał tylko z Jedynką.

"Ludzie Chudego"

Druga seria kryminalno-komediowych "Ludzi Chudego" miała o ponad milion widzów mniej niż pierwsza i przegrała z wszystkimi głównymi konkurentami Polsatu. O ponad 7 mln zł spadły też wpływy reklamowe. Serial znika z anteny.

"Szpilki na Giewoncie"

Trzeci sezon serialu "Szpilki na Giewoncie" miał mniej widzów niż nadawana rok wcześniej premierowa seria obyczajowej produkcji, ale Polsat utrzymał w paśmie jej emisji pozycję lidera rynku. Wpływy reklamowe wyniosły 19 mln zł.

Średnia widownia trzeciej odsłony "Szpilek" wyniosła 2,07 mln osób, co dało stacji 19,08 proc. udziału w grupie 4+ i 21,38 proc. w 16-49 - pokazują dane Nielsen Audience Measurement dla Wirtualnemedia.pl. Dla porównania, emitowana w analogicznym okresie ub.r. pierwsza seria miała 2,62 mln widzów, a jej udział wynosił odpowiednio 23,41 proc. i 25,65 proc.

Polsat jest zadowolony z wyników oglądalności "Szpilek..". Stacja nie zdecydowała jednak jeszcze, czy na pewno powstanie kolejny sezon serialu i kiedy zobaczą go widzowie. Pewien problem stanowi fakt, że odtwarzająca główną rolę w produkcji Magda Schejbal niedawno urodziła dziecko.

"Hotel 52"

Serial obyczajowy "Hotel 52" stracił jesienią br. nieco widzów względem ub.r Nadal jednak podczas nadawania produkcji Polsat zajmował drugie miejsce w rynku telewizyjnym. Serial z reklam zarobił 19 mln zł.

Średnia oglądalność czwartej odsłony "Hotelu 52", emitowanej w czwartki o 21.00, wyniosła 2,64 mln widzów, a udział stacji w grupie 4+ wyniósł 18,35 proc. - pokazują dane Nielsen Audience Measurement

Czwarty sezon "Hotelu 52" miał mniejszą widownię i udziały niż pokazywany w analogicznym okresie ub.r. drugi sezon, który śledziło przeciętnie 2,71 mln osób, a jego udziały wynosiły odpowiednio 18,27 proc. i 20,08 proc.

Wpływy reklamowe z 13 odcinków czwartej serii wyniosły 19 mln zł. Dla porównania, drugi sezon przyniósł z reklam 20,8 mln zł.

Z danych telemetrycznych wynika, że "Hotel 52" śledziły najchętniej kobiety, widzowie po 30. roku życia, mieszkańcy wsi, małych i średnich miast oraz osoby z wykształceniem podstawowym i średnim.

źródło: Wirtualnemedia.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający