Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT SZYKUJE SHOW Z UDZIAŁEM UTALENTOWANYCH DZIECI. PREMIERA JESIENIĄDrukuj

SuperDzieciak
Ruszają castingi do nowego programu "SuperDzieciak", który zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat jesienią lub wiosną 2016 roku. Widowisko ma na celu wspieranie rozwoju utalentowanych dzieci i pomoc w realizacji ich największych marzeń. Poszukiwane są dzieci w wieku od 6 do 14 lat, utalentowanych w różnych dziedzinach – muzyce, tańcu, sporcie, sztuce oraz nauce.

Zgłoszenie – krótki film przedstawiający talent dziecka wraz z numerem telefonu – należy przesłać na adres: superdzieciak@zgloszenia.tv. Organizatorem castingu jest firma Jake Vision. Więcej informacji pod numerem telefonu: 531 741 156.


Aktualizacja: Zmieniony został regulamin uczestnictwa w programie - przedział wiekowy został ostatecznie ustalony na 4-16 lat.

Opracowanie cyfrowypolsatnews.pl na podstawie facebook.com/CastingiDoFilmu
#1 | AR HD dnia 13.07.15 09:29
I lipa.
#2 | Prokop dnia 22.07.15 16:44
Dzieciaki na telewizyjnej fali na całego. Konkurencja też nie odpuszcza. Ale samo śpiewanie może być nudne, więc chyba Polsat będzie ciekawszy.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający