Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"SKAZANE" JESIENNĄ NOWOŚCIĄ POLSATU (wideo)Drukuj

Skazane
Już jesienią Telewizja Polsat wyemituje pełen napięcia serial obyczajowy, pt.: "Skazane". W rolach głównych wystąpią: Monika Krzywkowska, Olga Bołądź, Paulina Gałązka, Beata Ścibakówna, Ireneusz Czop, Antoni Pawlicki, Rafał Fudalej, Wojciech Błach oraz Piotr Głowacki.

Są w różnym wieku, mieszkają w innych dzielnicach, dzieli je status majątkowy i poglądy na życie, a także… różnej długości wyroki, na które skazani zostali ich mężowie, synowie i ojcowie. Choć tego nie planowały, spotykają się regularnie w cotygodniowej kolejce oczekujących na odwiedziny osadzonych. Różni je prawie wszystko, ale łączy to, co najtrudniejsze i niezwykle osobiste. Każda wizyta w więzieniu odziera je bowiem z kolejnych złudzeń. Odsłania prawdę o rzeczywistości, na którą zostały "skazane" i z którą muszą nauczyć się żyć. Wyroki ich mężczyzn to nie koniec, a dopiero początek ich fascynującej historii...

"Skazane" to opowieść o losach czterech kobiet: emanującej energią i kobiecością zamożnej Sylwii – w tej roli dawno nie widziana na małym ekranie Monika Krzywkowska; młodej mężatce i przyszłej matce Monice (Paulina Gałązka); zadziornej, niepokornej Oli (Olga Bołądź) oraz Annie, której sen z powiek spędza obawa o los osadzonego za kratami syna. W roli dociekliwego detektywa, który doprowadzi Martę do odkrycia prawdy – Piotr Głowacki.


Zwiastun serialu

Oprócz głównych bohaterów, w drugoplanowych, ale charakterystycznych rolach zobaczymy plejadę znanych i cenionych aktorów. W nastoletnie dzieci Sylwii i Adama, wcielą się, cieszący się uznaniem młodych widzów utalentowani - Filip Gurłacz oraz Kasia Sawczuk. "Czarnym" charakterem, który skomplikuje życie Oli będzie Piotr Rogucki. Natomiast aktor Marcin Perchuć jako więzienny wychowawca, stanie się katalizatorem przemiany Anny.

Scenariusz "Skazanych" to adaptacja znakomicie przyjętego w Wielkiej Brytanii serialu "Prisoner’s Wives". Za reżyserię wszystkich trzynastu odcinków serii odpowiada Łukasz Jaworski, adaptację scenariusza oryginalnego: Robert Mąka, a zdjęcia - Mateusz Wichłacz. Producentem wykonawczym jest firma Aktiv Media, producentem wspierającym – Endemol Shine Polska.
#1 | Prokop dnia 22.07.15 14:34
Zwiastun zapowiada całkiem dobry serial. Po sukcesie 'Na krawędzi' Polsat nadal idzie w kierunku nie tylko kobiecych stricte seriali, co mi się podoba.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający