Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

REKORDOWY LIPIEC CZWÓRKI I SZÓSTKIDrukuj

Czwórka/Szóstka
W lipcu udziały Czwórki w rynku były najwyższe od czasu uruchomienia procesu cyfryzacji. W grupie komercyjnej wyniosły one średnio 3,8%, notując wzrost o 41% w stosunku do lipca roku 2014. Wynik ten dał Czwórce pozycję piątej stacji w Polsce, przed m.in. TV Puls i TVN7. Bardzo dobre wyniki osiągnęła również Szóstka.

Rekordowe miesięczne udziały Czwórka uzyskała też wśród widzów telewizji naziemnej. W grupie 16-49 osiągnęły one 6% i były o 34% wyższe od analogicznego wyniku roku ubiegłego. Wśród najlepiej oglądanych pozycji lipca znalazły się "Policjantki i Policjanci", "Galileo", filmy emitowane w pasmach o godz. 20 i 22 oraz premierowe odcinki serialu "Dzikie serce".

Lipiec był także najlepszym miesiącem w historii Szóstki – średnie miesięczne udziały w grupie komercyjnej wyniosły 1,7% i były aż o 73% wyższe od wyniku lipca 2014 r. W grupie 16-49 odbiorców telewizji naziemnej udziały te wyniosły aż 4% i wzrosły rok do roku o 57%. Na bardzo dobre wyniki lipca w Szóstce złożyły się m.in. pasmo o godz. 21:30, w którym nadawane były "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku", "CSI: Kryminalne zagadki Miami" czy "Hawaje 5-0" oraz wieczorne propozycje filmowe. W minionym miesiącu Szóstka zanotowała także kolejny rekordowy dzień – 14 lipca udziały w całej widowni przekroczyły 2%, a w grupie komercyjnej wyniosły 2,6%.


Dane: Nielsen Audience Measurement/Informuje: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający