Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

KTO WYSTĄPI W IV EDYCJI "TAŃCA Z GWIAZDAMI"?Drukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami
We wrześniu Polsat rozpocznie emisję czwartej edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Znamy już listę uczestników, którzy staną do walki o Kryształową Kulę oraz czek na 100 tysięcy złotych.


Wśród gwiazd jesiennej odsłony zobaczymy: wokalistkę Donata, która wyśpiewała największy hit ubiegłego roku "My Słowianie" – Cleo, aktorkę Małgorzatę Pieńkowską czyli serialową Marysię Rogowską z "M jak miłość", byłego reprezentanta Polski i siatkarskiego wicemistrza świata Łukasza Kadziewicza, wokalistę Sławomira Uniatowskiego, aktorkę znaną z wielu produkcji filmowych i telewizyjnych Annę Cieślak, wokalistkę Ewelinę Lisowską, aktora Rafała Mohra, pogodynkę Telewizji Polsat i córkę bramkarza Jana Tomaszewskiego - Małgorzatę Tomaszewską – Słominę, aktora Artura Pontka i aktorkę Magdalenę Lamparską oraz młodego bohatera serialu "Pierwsza miłość" Patryka Pniewskiego.

Skład prowadzących i jurorów pozostaje bez zmian."Taniec z gwiazdami" podobnie jak w poprzednich edycjach będzie można śledzić w piątki o godz. 20:00.
#1 | Prokop dnia 10.08.15 11:03
Kogoś tam kojarzę, ale to nie zmniejsza faktu, że program będzie święcił triumfy w grupie ogólnej wypracowując dla Polsatu, jak zawsze, spory udział oglądalności.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający