Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"PIERWSZA MIŁOŚĆ" WRACA Z WAKACJI. CO SIĘ WYDARZY? (foto)Drukuj

Pierwsza miłość
Nowy sezon "Pierwszej miłości" zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. W serialu pojawi się plejada gwiazd: Jerzy Bończak, Bartosz Obuchowicz, Ewa Gawryluk i Elżbieta Romanowska. Nowe odcinki w Telewizji Polsat już od 31 sierpnia.

Marysia przeżyje dramat, który może położyć się cieniem na całym jej życiu. Przez niefrasobliwość Melki córeczka Marysi, nieprzytomna i w stanie krytycznym trafia do szpitala. Marysia odchodzi od zmysłów – nikt nie potrafi przewidzieć co stanie się w ciągu najbliższych godzin. Bezpieczny i szczęśliwy świat runął w posadach. Załamana, nie może też zrozumieć dlaczego Melka, którą przygarnęła pod swój dach, otoczyła miłością i stworzyła warunki do lepszego życia i przyszłości zrobiła coś tak niewytłumaczalnego… Marysia dochodzi do wniosku, że ich dalsze, wspólne życie nie jest już możliwe.

W tym samym czasie, także Michał, ojciec Krystiana przeżyje wstrząs – jego syn trafi do aresztu. Zrządzeniem losu, to u niego Melka znajdzie nowy dom. Dziewczyna nie tylko będzie pomieszkiwać u ojca Krystiana, ale wejdzie z nim w pewien układ – jak bardzo wspólna sprawa zbliży ich do siebie i co z tego wyniknie, widzowie przekonają się już jesienią.Emilka i Bartek, po kolejnych, niezbyt udanych próbach porozumienia zdecydują się na małżeńską terapię. Zadania podejmuje się wykwalifikowany psycholog, dobry znajomy Miedzianowskiego. Czy reanimacja tego związku przyniesie oczekiwane efekty, a młodzi odzyskają spokój i szczęście? Czy Paulina, była już miłość Bartka, wyklęta przez mieszkańców miasteczka, nie będzie znów zagrażać Emilce? Tym bardziej, że mimo utraty pracy i dachu nad głową, zostanie w Wadlewie i zamieszka na plebanii. Czy to będzie dobra dla wszystkich decyzja ze strony nowego proboszcza? (Włodzimierz Matuszak)

Sabina, mimo ogromnych wysiłków ze strony jej najbliższych, wciąż pozostaje w więzieniu. Przyjaciele także próbują ją wspierać, ale Weksklerówna jest w bardzo złym stanie psychicznym i niemal wszystko wyprowadza ją z równowagi. Nienasycony wciąż Igor za oczyszczenie Sabiny z zarzutów spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym chce cały majątek rodziny. Weksler przelewa na jego konto na Kajmanach 20 milionów. Igor staje się milionerem, Karol, ratując córkę jest na granicy bankructwa. W życiu Wekslerów pojawia się przyjaciel z dawnych czasów. Z planem odzyskania pieniędzy od Igora i oczyszczeniem z zarzutów Sabiny… Wygląda na to, że emocje w tej rodzinie dopiero się zaczną…

Nadchodzi długo oczekiwany dzień dla Kingi i Artura – oboje z utęsknieniem czekają na swój drugi ślub. Tym razem zapowiada się skromna, elegancka, tylko w najbliższym gronie uroczystość. Czy uda im się w końcu i na zawsze powiedzieć sakramentalne "tak" i będą żyli długo i szczęśliwie? Kinga dostanie od Artura, jako jego jeden z dowodów miłości nowy, większy lokal, do którego przeniesie swój klub fitness. Czy rozwinie w nim skrzydła, przy pomocy niezastąpionych przyjaciół?

Do obsady serialu dołączą: Jerzy Bończak (Andrzej – przyjaciel Karola), Bartosz Obuchowicz (Cyryl – chłopak Beaty), Ewa Gawryluk (Ewa – matka Krystiana), Elżbieta Romanowska (Kazanowa – gospodyni ma plebani).


Foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający