Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

AGNIESZKA SARNECKA-PIEKARSKA SZEFOWĄ POLSATU 1 I POLSATU 2Drukuj

Polsat 2 (HD)
Agnieszka Sarnecka-Piekarska pokieruje nowym, polonijnym kanałem Polsat 1 - wynika z informacji serwisu cyfrowypolsatnews.pl. Stacja ruszyć ma jeszcze tej jesieni. Jednocześnie Sarnecka-Piekarska objęła funkcję szefowej stacji Polsat 2. Zastąpiła na tym stanowisku Michała Banacha, który zakończył pracę w spółce.

Dodajmy, że Michał Banach był szefem Polsatu 2 od 2007 roku. Agnieszka Sarnecka-Piekarska jest absolwentką Wydziału Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Warszawskiego. Od wielu lat związana z Telewizją Polsat - zaczynała jako prezenterka konkursów Teleaudio, następnie przez kilka lat pracowała w Dziale PR, a od 8 lat pełniła funkcję redaktora w telewizji Polsat 2.

Przypomnijmy, że Polsat 1 będzie kanałem uniwersalnym. W jego ramówce znajdą się filmy, seriale, programy informacyjne i rozrywkowe. Poza Polską zastąpi Polsat 2.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający