Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

VI SEZON "GOTOWYCH NA WSZYSTKO" W POLSAT ROMANSDrukuj

Polsat Romans
24 września kanał Polsat Romans rozpocznie emisję szóstej serii "Gotowych na wszystko". Dla kogo zadzwonią weselne dzwony? A kto ten ślub przypłaci… załamaniem nerwowym? Kto uzna, że zdrada męża to niewysoka cena za szczęście? Rozwiązanie tych zagadek i wiele innych atrakcji w premierowym sezonie tego przebojowego amerykańskiego serialu.

"Gotowe na wszystko" to dramat obyczajowy i kryminał w jednym, współczesna czarna komedia. W obsadzie gwiazdy: Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria, Dana Delany i ich serialowi partnerzy: James Denton, Doug Savant, Kyle MacLachlan i Ricardo Antonio Chavira. W najnowszej serii tej popularnej produkcji telewizyjnej do tego gwiazdorskiego grona dołączają: Drea de Matteo i Jeffrey Nordling. Nowa rodzina wprowadza się do domu w sąsiedztwie. Znów zło zawita na Wisteria Lane.

"Długo i szczęśliwie"! Te ślubne życzenia w scenie otwierającej najnowszy, szósty sezon "Gotowych na wszystko" nabierają złowieszczego znaczenia. Mike Delfino (James Denton) dokonał wyboru między Susan Mayer (Teri Hatcher) i Katherine Mayfair (Dana Delany). Trzy miesiące później pierwsza z nich zakłada suknię ślubną, druga nie może pogodzić się z jego werdyktem i przerywa uroczystości ślubne. Na romantyczny miesiąc miodowy Mike i jego nowa, po raz drugi, żona nie mają co liczyć, dopóki ona mieszka obok nich. Gdy wkrótce potem córka Susan zostaje brutalnie napadnięta, Katherine trafia do kręgu podejrzanych. Na jaw wychodzą mroczne sekrety...

Szósty sezon serialu "Gotowe na wszystko" już od 24 września, o godz. 20:05 w Polsat Romans.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający