Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WDC WORLD CHAMPIONSHIPS PROFESSIONAL LATIN 2015 W SZÓSTCE I CZWÓRCEDrukuj

Czwórka/Szóstka
24 października, po raz pierwszy w historii, Polska będzie gospodarzem mistrzostw świata zawodowców w tańcach latynoamerykańskich, a polscy telewidzowie po raz pierwszy będą je mogli śledzić na żywo – wyłącznie na antenach Szóstki i Czwórki.

W sobotę, kiedy Warszawa stanie się stolicą światowego tańca za sprawą WDC World Championships Professional Latin 2015, miłośnicy tańca w całym kraju będą mogli uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu dzięki transmisji telewizyjnej. Już od godz. 10 Szóstka relacjonować będzie eliminacje i kolejne etapy turnieju, a wieczorną galę o godz. 20:00 – obejmującą półfinał, finał i ceremonię zakończenia mistrzostw – pokaże Czwórka.

Transmisje z tej niezwykle widowiskowej imprezy, podczas której będzie można podziwiać rywalizację najlepszych par świata poprowadzą Krzysztof Ibisz, Anna Głogowska i Karolina Szostak, a w roli komentatora wystąpi ambasador tego wydarzenia w Polsce, wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata oraz juror "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" – Michał Malitowski, tancerz, który w parze z Joanną Leunis wygrał WDC World Championships Professional Latin w 2008 i 2009 roku.

Odbywające się nieprzerwanie od 1959 roku mistrzostwa, w których rywalizują wyłącznie najlepsi z najlepszych, od 57 lat przyciągają największe nazwiska świata tańca. W tym roku wśród 72 par z ponad 30 krajów znajdą się czterokrotni mistrzowie świata w barwach USA – Riccardo Cocchi i Yulia Zagoruychenko, reprezentujący Kanadę – Maurizio Vescovo i Andra Vaidilaite czy duet z Włoch – Nino Langella i Anna Melnikovah, a także pięć par z Polski, m.in. znani z "Tańca z gwiazdami" - Przemysław Modrzyński i Valerija Zhuravlyova.

Na każdym etapie eliminacji, aż do wielkiego finału mistrzostw, pary tańczyć będą 5 tańców – cha-chę, sambę, rumbę, paso doble i jive'a. Do finału zakwalifikuje się 6 par, z których wyłonieni zostaną Mistrzowie.

Podczas telewizyjnej transmisji, oprócz rywalizacji na parkiecie, widzowie będą mogli zobaczyć zakulisowe relacje, rozmowy z uczestnikami, jurorami i gośćmi specjalnymi oraz dodatkowe występy prezentowane między rundami – m.in. pokazy taneczne w wykonaniu mistrzów z całego świata a także uczestników najnowszej polskiej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami".

Transmisje:

Szóstka – sobota, 24 października, godz. 10:00-14:00 i 18:00-20:00 – prowadzenie: Anna Głogowska i Karolina Szostak, komentarz – Michał Malitowski

Czwórka – sobota, 24 października, godz. 20:00 -22:00 – prowadzenie: Anna Głogowska i Krzysztof Ibisz, komentarz – Michał Malitowski
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający