Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KANAŁY ELEVEN W NC+. ABONENCI CP MUSZĄ NADAL CZEKAĆ...Drukuj

Konkurencja
Platforma nc+ wzbogaca swoją ofertę dla fanów sportu o dwa nowe kanały, które tego lata zadebiutowały na polskim rynku telewizyjnym. Eleven i Eleven Sports będą dostępne w ofercie nc+ jako pierwszej polskiej platformy cyfrowej od 18 września. Kanały są wyczekiwane także przez abonentów Cyfrowego Polsatu.

Kanały Eleven i Eleven Sports będą przez pierwszy okres, do 15 października, dostępne bezpłatnie dla abonentów nc+ posiadających w swoich pakietach Canal+. Cena i szczegółowe warunki dostępu do tych kanałów po okresie promocyjnym zostaną podane do wiadomości po ich ostatecznym ustaleniu. Dodatkowym elementem wynegocjowanego porozumienia jest zagwarantowanie transmisji meczów Velux EHF Champions League przez trzy kolejne sezony zarówno w kanałach własnych nc+, jak i w kanałach Eleven Sports Network.

Mamy nadzieję, wyrażoną również w setkach komentarzy na naszych profilach na portalach społecznościowych, na stronie, jak i wiadomościach e-mail, że kanały wejdą jak najszybciej do oferty największej platformy satelitarnej w Polsce - Cyfrowego Polsatu.
#7 | Libder dnia 20.09.15 13:02
Nie ma szans aby słoneczko dodało te kanały sportowe Dodadzą pewnie kanały pokroju wellbeding network i nowe polsatowskie powtórki...
#8 | vjanek dnia 25.09.15 14:36
kiedy bedą cyfrowympolsatu Elevan network sport te 2 kanały prosze odp
ok
#9 | hgfh dnia 27.09.15 18:06
nigdyBrawo zawsze nc+ wygrywa hehe
#10 | vjanek dnia 06.10.15 22:46
moze kto wie kiedy bedą elevan network sport cyfrowympolsatu odpowie kto nate pytanie????????????
#11 | marc dnia 06.03.16 19:02
Czy mogę zrezygnować z umowy z CP z powodu że nie będą mieli F1?? Przy podpisywaniu umowy pięknie zapewniali że CP zawsze będzie miał transmisje F1. No i mnie okłamali Smutek
#12 | Michal Juskowiak dnia 07.03.16 08:34
Niestety nie możesz.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający