Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PREMIEROWY PAŹDZIERNIK W SZÓSTCEDrukuj

Szóstka (TV6 - HD)
W październiku Szóstka zaprezentuje widzom kolejne premierowe propozycje tej jesieni, wśród których znajdzie się program "Niegrzeczny pies", niepokazywane dotąd odcinki serialu "Tuż przed tragedią", filmy dokumentalne oraz kolejny sezon programu "Mistrz kuchni: Juniorzy".

Od 12 października – od poniedziałku do piątku o godz. 15:15 – widzowie Szóstki będą mogli oglądać nie emitowaną wcześniej serię cyklu dokumentalnego "Tuż przed tragedią" ukazującego, sekunda po sekundzie, przebieg największych katastrof XX wieku i analizującego ich przyczyny. Wykorzystując nagrania archiwalne, drobiazgowe rekonstrukcje oraz wstrząsające relacje ocalonych i prezentacje ekspertów, serial przybliża kulisy takich tragedii jak masakra podczas olimpiady w Monachium w 1972 roku, katastrofa wahadłowca Challanger czy największa klęska żywiołowa w historii, jaką było tsunami w 2004 w Azji.

W kolejne soboty października w filmowym paśmie dokumentalnym o godz. 14 będzie można zobaczyć premiery takich pozycji jak "Zwierzęta, które zabijają ludzi", "Rekiny w akcji: 25 najlepszych filmów", "Wojny ze smokami: Ogień i furia" oraz "Sekrety tajnych stowarzyszeń".

Z kolei w niedziele o godz. 18, począwszy od 18 października, Szóstka emitować będzie program "Niegrzeczny pies" przedstawiający najbardziej niesforne domowe zwierzęta oraz ich najzabawniejsze i najbardziej niewiarygodne wyczyny.

Również w niedziele o godz. 17 – w paśmie, w którym od września prezentowana jest nominowana do nagrody BAFTA brytyjska edycja programu "Mistrz kuchni: Juniorzy" – po zakończeniu emisji pierwszej serii odcinków, 31 października rozpocznie się emisja drugiego sezonu programu, w którym najmłodsi amatorzy gotowania prezentują swoje kulinarne talenty i zdobywają pierwsze kuchenne szlify.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający