Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TVN ZMIENIA RAMÓWKĘ ZE WZGLĘDU NA MECZ POLSKA - IRLANDIADrukuj

Konkurencja
Telewizja TVN zmienia ramówkę na czas meczu Polska - Irlandia w ramach eliminacji do Euro 2016. Stacja nie wyemituje swoich dwóch popularnych pozycji - rozrywkowego "Aplauz, Aplauz" i kulinarnego "MasterChef", zamiast nich pokaże filmy.

Przypomnijmy, że w niedzielny wieczór polscy piłkarze rozegrają na stadionie PGE Narodowy w Warszawie decydujące o awansie na Euro 2016 spotkanie z Irlandią. Podopieczni Adama Nawałki by myśleć o wyjeździe do Francji muszą pokonać rywali lub zremisować 0:0 albo 1:1. Gdy padnie wyższy remis wtedy z awansu cieszyć się będą Irlandczycy.

Przedmeczowe studio w Polsacie rozpocznie się o 20:00 (w Polsacie Sport o godzinie 19:15), sam pojedynek o 20:45. TVN postanowił, że w paśmie meczu pokaże dwa filmy - o godz. 20:00 "Nigdy w życiu!" i o 22:10 "Świadek koronny".

Warto dodać, że czwartkowe spotkanie Szkocja - Polska śledziło ponad 7,6 mln widzów. Na otwartej antenie mecz włączyło średnio 6 mln 620 tys. widzów, a 1 mln widzów oglądało transmisję w Polsacie Sport. Spotkanie śledził co drugi widz oglądający telewizję, a dokładnie 54,3% SHR w grupie komercyjnej i 47,5% SHR wśród wszystkich badanych.
#1 | AR HD dnia 11.10.15 11:04
Bardzo dobrze, że TVN odpuścił. Szkoda, że nie TVP, "Dziewczyny..." i "Rolnik..." przyciągną pewnie trochę ludzi.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający