Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

LTE I NOWE PAKIETY W AERO2Drukuj

Aero2
Aero2 udostępnił technologię LTE w oferowanych pakietach komercyjnych oraz zniósł dotychczasowe ograniczenia maksymalnej prędkości pobierania w pakietach Aero Max.

Kolejną nowością są 10-dniowe pakiety Aero Max2 z dziennym limitem transferu danych 1 GB oraz 3 GB. Pakiet Aero Max2 z limitem dziennym 1 GB oferowany jest w cenie 19 zł, a pakiet z limitem dziennym 3 GB w cenie 49 zł.

Uzupełnieniem oferty Aero2 jest wprowadzenie do cennika nowych pakietów Aero Max o wielkości 3, 6 oraz 9 GB posiadających okres ważności odpowiednio 5, 10 i 15 dni oraz cenę 8, 14 i 18 zł.

Obecnie oferta komercyjna Aero2 składa się z dziesięciu różnych pakietów danych, których szczegóły opisuje poniższa tabela.
Technologia LTE została udostępniona także w Pakiecie Testowym. Z bezpłatnego Pakietu Testowego o wielkości 2 GB, ważnego przez 20 dni mogą skorzystać użytkownicy BDI, którzy dotychczas nie korzystali z oferty komercyjnej Aero2.

Maksymalna prędkość pobierania danych ograniczona jest wyłącznie technologią transmisji danych z jakiej korzysta abonent oraz uzależniona jest od: specyfikacji technicznej urządzenia końcowego (np. modemu, routera, tabletu), zasięgu sieci operatora, obciążenia stacji nadawczej, siły odbieranego sygnału oraz warunków atmosferycznych. Wysyłanie i odbieranie danych w technologii LTE jest możliwe przy użyciu urządzenia końcowego umożliwiającego wysyłanie i odbieranie danych w technologii LTE, pod warunkiem, że aktualne miejsce korzystania z Internetu znajduje się w zasięgu sieci LTE.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający