Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

POLSAT 1 RUSZY W GRUDNIU?Drukuj

Polsat 1
Przedłużają się prace nad nowym kanałem dla Polaków mieszkających za granicą. Z ostatnich informacji Telewizji Polsat wynika, że start Polsatu 1 zaplanowany jest na grudzień br. Przypomnijmy, że w ofercie stacji znajdą się filmy, seriale, programy informacyjne i rozrywkowe.

Pierwotnie kanał miał ruszyć jako Polsat World, jednak nadawca zdecydował o zmianie, argumentując to faktem, że lepszą nazwą i silniejszą marką będzie Polsat 1. Telewizja nie będzie nadawała polskich reklam. Poza Polską zastąpi Polsat 2, który dostępny ma być tylko w naszym kraju. Za obydwie stacje odpowiada Agnieszka Sarnecka-Piekarska.
#1 | Numik dnia 18.10.15 20:04
Szkoda, że się przedłużają, ale w sumie polsat chce widocznie podejść dobrze do tego kanału i przygotować ciekawą ramówkę, tym bardziej, że kanał będzie działał dla Polonii.
#2 | Tom dnia 18.10.15 23:02
Już widzę tę ciekawą ramówkę. Kiepscy od sezonu pierwszego, nieśmiertelna rodzina zastępcza, wiadomości i maasa reklam Uśmiech
#3 | Prokop dnia 22.10.15 14:07
Np. na portal polsatnews.pl też musieliśmy trochę poczekać, ale cierpliwość się opłaciła,bo serwis jest dobry. Podobnie podchodzę do startu Polsatu 1. Nie może być fuszerki, stąd te obsunięcia.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający