Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"NIE MA LEKKO" - NOWY SERIAL W POLSAT ROMANSDrukuj

Polsat Romans
26 października kanał Polsat Romans rozpocznie emisję nowego serialu "Nie ma lekko". Jest to oparta na faktach historia bezkompromisowej i atrakcyjnej psychoterapeutki dr Danielle Santino, która stara się połączyć swoją karierę z byciem samotną matką.

Życie dr Santino nie jest usłane różami. Bohaterka musi zmierzyć się z własnym rozwodem, brakiem pieniędzy oraz podołać samotnemu macierzyństwu. Niespodziewanie jednak dostaje posadę psychoterapeutki w zawodowej drużynie futbolowej z Nowego Jorku. Mimo trudności wkrótce odnosi sukces i krąg jej pacjentów wciąż się poszerza. Zgłaszają się do niej kolejni sportowcy, muzycy, dziennikarze telewizyjni i inni celebryci. W rolę dr Danielle Santino wcieliła się Callie Thorne.

"Nie ma lekko" od poniedziałku do piątku, począwszy od 26 października w Polsat Romans. W dniu premiery serial wyjątkowo o godz. 16:45, w kolejnych dniach ok. godziny 17:15.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający