Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"PRZYJACIÓŁKI" Z NAJLEPSZYM WYNIKIEM W SEZONIEDrukuj

Przyjaciółki
Wczorajszy odcinek "Przyjaciółek" zgromadził w Polsacie najwięcej widzów od początku szóstego sezonu - blisko 2,2 mln. Oznacza to wzrost względem ostatniego odcinka – o 310 tys. Warto dodać, że "Przyjaciółki" wciąż są ulubionym serialem Polek - aż 3/4 widzów to kobiety.

W czwartkowym odcinku, zmieniające się jak w kalejdoskopie losy głównych bohaterek - Patrycji (Joanna Liszowska), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Ingi (Małgorzata Socha) z pewnością zaskoczyły widzów, a było naprawę emocjonująco. Wszyscy bardzo martwili się o życie córki Leszka (Przemysław Sadowski), która wciąż jest w krytycznym stanie. Inga była przerażona faktem, że może być w ciąży z Robertem (Krzysztof Wieszczek). Okazało się jednak, że nie ma się czym martwić, tylko Robert poczuł się zawiedziony. Patrycja i Michał (Marcin Rogacewicz) przekonali się, że obecność upragnionego dziecka, to nie tylko cudowne chwile. Muszą popracować nad sprawiedliwym podziałem obowiązków przy Mikołaju (Alan Zaboklicki). Paweł (Bartek Kasprzykowski) coraz pewniej czuje się pod jednym dachem z Anką (Magdalena Stużyńska - Brauer). Inga przyłapała Wojtka (Lesław Żurek) na zakupach z tajemniczą kobietą. Jednak Zuza nadal nie wie o jego podwójnym życiu. Tę parę łączą skomplikowane relacje uczuciowe i po raz kolejny wpadają sobie w ramiona. A co dalej ze związkiem Jerzego (Mariusz Bonaszewski) i Zuzy? Jakie jeszcze przeszkody los postawi na drodze przyjaciółek? Przekonamy się w kolejnych odcinkach.

Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem, tak samo jak w poprzednich sezonach, jest Grzegorz Kuczeriszka, a autorką scenariusza jest Beata Pasek.

Szósty sezon "Przyjaciółek" jest emitowany w czwartki, o godzinie 21:05 na antenie Telewizji Polsat.


Dane: Nielsen Audience Measurement/Informuje: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający