Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DOBRA OGLĄDALNOŚĆ IV EDYCJI "HELL'S KITCHEN - PIEKIELNA KUCHNIA"Drukuj

Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia
Czwarty sezon "Hell's Kitchen" utrzymał podobną, względem ubiegłego sezonu, średnią widownię w grupie wiekowej 16-49 na poziomie 16%, kulinarne show oglądało średnio 1 mln 632 tys. widzów.

Przypomnijmy, że IV edycję programu wygrał Damian Marchlewicz.

"Damian wygrał, ponieważ musiał niejako na nowo pokochać kuchnię. Dla mnie osobiście to jeden z większych sukcesów podczas prowadzenia "Hell's Kitchen". Gdy pomyślę, że wydarzyło się coś w jego życiu, co spowodowało, że stracił pasję i miłość do gotowania, to przywrócenie tego można zrobić pokazując, że kuchnia to miejsce, w którym z wielką satysfakcją dostarcza się gościom niezapomnianych wrażeń. To także miejsce, w którym nauka tak naprawdę nigdy się nie kończy. Damian dostał skrzydeł i wyfrunął z mojej kuchni jako prawdziwy zwycięzca. Jego osobowość pozwala mi sądzić, że świetnie sobie poradzi w każdej kuchni" - tłumaczy swój wyborów szef Wojciech Modest Amaro.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający